Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 4 sept. 2017 și 5 mai 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 31 atribuiri.
Placare soclu primărie și Casa de Cultură, vopsire intrare primărie, jgheaburi, burlane, pazie, apă
Intervenții apă, tăiere beton, turnat beton, reparații
Intervenții apă, tăiere asfalt/beton, turnat beton, reparații rigole betonate, execuție șanț betonat
Manopera pt. lucrari reparatii/intretinere - potrivit contract;
Tăiere asfalt/rigolă betonată, desfăcut pavele trotuar, reparare capete de podeț, executare șanț
Lucrări de reparații conform ofertei
Manopera pt. lucrari / reparatii - potrivit deviz;
Modernizare Stație apă sat Albeștii Pământeni, reparație podișcă, reparație cămin vizitare
Reaparații podiști și capete de podiști - reparații alei betonate
Lucrări stadion fotbal, podiști, cămine de vizitare apă, alei și șanțuri betonate drumuri
Lucrări suplimentare de Amenajare parcare școala Gimnazială Albeștii Pământeni - conform deviz
Amenajare parcare Școală Gimnazială Albeștii Pământeni
Construire și reparații gard din plasă de sârmă Captare Apă
Construire și reparații gard din panouri bordurate teren sport
Servicii potrivit deviz
Diverse materiale , potrivit deviz;
diverse reparatii (sala clasa, pereti, pardoseala, tavan, scara
Montaj usa antifoc E12-60-800x2050
Lucrari de vopsire cu lavabila (interior/exterior)
Pachet - Diverse lucrari de intretinere/reparatii
Diverse servicii/lucrari instalatii sanitare
Lucrari de reparatii / renovari
Diverse servicii/lucrari de reparatii
Pachet - Diverse lucrari de reparatii
Diverse lucrari de reparatii
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/20137720
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
344.416 RON
Profit net
36.267 RON
Capitaluri proprii
36.899 RON
Număr mediu salariați
4
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 322.348 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 61.006 RON | 21.238 RON | 52.052 RON | 33.701 RON | 76.700 RON | 54.566 RON | 144.091 RON | 160.622 RON | 165.927 RON | 42.052 RON | 189.392 RON | 189.965 RON | 237.261 RON | 282.958 RON | 263.990 RON | 286.513 RON | 344.416 RON |
| Profit net | -46.814 RON | -51.656 RON | -35.690 RON | -41.640 RON | 29.174 RON | 272 RON | 58.160 RON | 59.112 RON | 46.031 RON | -90.889 RON | -16.393 RON |
Comparație cu 721 firme din județul Argeş care au același domeniu de activitate (CAEN 43), pentru anul 2025.
Peste 58% dintre firmele comparabile
Peste 58% dintre firmele comparabile
Peste 77% dintre firmele comparabile
Peste 26% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -1.621 RON |
| 52.120 RON |
| 30.598 RON |
| -59.906 RON |
| -27.673 RON |
| 36.267 RON |
| Total active | 83.664 RON | 37.835 RON | 53.128 RON | 7.127 RON | 794 RON | 8.041 RON | 17.422 RON | 75.135 RON | 120.915 RON | 30.849 RON | 20.397 RON | 37.261 RON | 86.847 RON | 115.365 RON | 95.127 RON | 53.937 RON | 84.975 RON |
|---|
| Active imobilizate | 39.226 RON | 33.661 RON | 33.661 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 44.438 RON | 4.174 RON | 19.467 RON | 7.127 RON | 794 RON | 8.041 RON | 17.422 RON | 75.135 RON | 120.915 RON | 30.849 RON | 20.397 RON | 37.261 RON | 86.847 RON | 115.365 RON | 95.127 RON | 53.937 RON | 84.975 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 50.633 RON | -1.023 RON | -36.713 RON | -78.353 RON | -49.179 RON | -48.907 RON | 9.253 RON | 68.365 RON | 114.396 RON | 23.506 RON | 7.114 RON | 5.493 RON | 57.613 RON | 88.211 RON | 28.305 RON | 632 RON | 36.899 RON |
|---|
| Datorii totale | 33.031 RON | 38.858 RON | 89.841 RON | 85.480 RON | 49.973 RON | 56.948 RON | 8.169 RON | 6.770 RON | 6.519 RON | 7.343 RON | 13.283 RON | 31.768 RON | 29.234 RON | 27.154 RON | 66.822 RON | 53.305 RON | 48.076 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | 3 | 4 | 4 | 6 | 7 | 8 | 7 | 8 | 6 | 5 | 5 | 5 | 6 | 5 | 4 |
|---|