Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/20745310
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: VATAVU MIHAI
Prin: VATAVU MIHAI
Prin: VATAVU MIHAI
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
239.853 RON
Profit net
-10.735 RON
Capitaluri proprii
31.353 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 195.664 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 130.298 RON | 68.227 RON | 68.649 RON | 85.074 RON | 140.021 RON | 181.298 RON | 216.619 RON | 181.635 RON | 141.385 RON | 131.000 RON | 125.968 RON | 103.435 RON | 108.417 RON | 146.318 RON | 190.393 RON | 207.269 RON | 239.853 RON |
| Profit net | -25.033 RON | -58.227 RON | -52.081 RON | -28.315 RON | -33.422 RON | -60.192 RON | -8.493 RON | -24.419 RON | 13.438 RON | 5.348 RON |
Comparație cu 2904 firme din județul Suceava care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 48% dintre firmele comparabile
Peste 22% dintre firmele comparabile
Peste 70% dintre firmele comparabile
Peste 21% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 15.839 RON |
| 16.393 RON |
| 211 RON |
| 159.242 RON |
| 44.205 RON |
| 52.359 RON |
| -10.735 RON |
| Total active | 37.901 RON | 41.701 RON | 39.373 RON | 54.905 RON | 62.538 RON | 48.872 RON | 140.426 RON | 61.448 RON | 55.252 RON | 61.210 RON | 46.166 RON | 51.482 RON | 64.089 RON | 60.691 RON | 62.621 RON | 97.101 RON | 84.263 RON |
|---|
| Active imobilizate | 450 RON | 225 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 37.451 RON | 41.476 RON | 39.373 RON | 54.905 RON | 62.538 RON | 48.872 RON | 140.426 RON | 61.448 RON | 55.252 RON | 61.210 RON | 46.166 RON | 51.482 RON | 64.089 RON | 60.691 RON | 62.621 RON | 97.101 RON | 84.263 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -64.948 RON | -58.027 RON | -110.108 RON | -138.422 RON | -171.844 RON | -232.036 RON | -240.529 RON | -264.948 RON | -251.510 RON | -246.162 RON | -230.323 RON | -213.930 RON | -213.719 RON | -54.477 RON | -10.272 RON | 42.088 RON | 31.353 RON |
|---|
| Datorii totale | 111.258 RON | 99.728 RON | 149.481 RON | 193.327 RON | 234.382 RON | 280.908 RON | 380.955 RON | 326.396 RON | 306.762 RON | 307.372 RON | 276.489 RON | 265.412 RON | 277.808 RON | 115.168 RON | 72.893 RON | 55.013 RON | 52.910 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 |
|---|