Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 20 iul. 2016 și 17 oct. 2025.
Se afișează cele mai recente 25 din 29 atribuiri.
Achizitie montaj pardoseala PVC cladire primarie
Lucrari de imbracare a podelelor,
Lucrari de imbracare a podelelor
39190000-0 Tapet si alte acoperitoare pentru pereti (Rev.2)
39190000-0 Tapet si alte acoperitoare pentru pereti (Rev.2)
Amenajare cabinet medical Cămin nr. 3 ULBS
Lucrari imbracare podea - Centru de simulare avansata in medicina, sala MP17
Lucrari de constructii de cladiri pentru servicii sanitare (Rev.2)
Covor pvc si profil din aluminiu protectie treapta
Lucrari de imbracare a podelelor-covor pvc omogen pt trafic intens
Lucrari de montaj covor si tapet pvc pt grupuri sanitare la sectia recuperare fizica 2 SCJU Sibiu
Lucrari de montaj covor PVC antiderapant in sala IE 013 din cadrul Facultatii de Inginerie
Lucrari de reabilitare a salilor nr.34,nr.35 si nr.5 din cadrul Facultatii de Stiinte Socio-Umane
Pachet bariera praf (pres)
Lucrari montaj covor PVC antiderapant pentru trafic intens - Decanat, Facultatea de Medicina
Lucrari montaj covor PVC antiderapant in laborator B 008-009 Facultatea de Ș.A.I.A.P.M.
Lucrari montaj covor PVC antiderapant, pentru trafic intens, in corpul A al cladirii Fac de Medicina
Lucrari de montaj covor PVC antiderapant in sala IM 117 din cadrul Facultatii de Inginerie
Lucrari reparatii terasa circulabila - Camin studentesc nr.3
Lucrări de reabilitare pardoseli - Facultatea de SAIAPM (Laboratoarele B205 si B206)
Lucrări de reabilitare pardoseli - Facultatea de Stiinte (Sala curs A17)
Lucrări de reabilitare pardoseli Facultatea de STIINTE
Lucrări de reabilitare pardoseli Facultatea de SAIAPM
Pardoseli din PVC de trafic intens - Facultatea de Inginerie
Acoperitoare de tip Tarkett pentru pardoseala-Fac. de Litere si Arte
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/20891561
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
1.409.538 RON
Profit net
231.277 RON
Capitaluri proprii
535.744 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 2.204.740 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 250.426 RON | 18.797 RON | 115.719 RON | 241.182 RON | 249.331 RON | 466.342 RON | 923.335 RON | 1.038.965 RON | 778.344 RON | 1.346.014 RON | 1.421.931 RON | 1.191.977 RON | 1.643.676 RON | 1.767.570 RON | 2.270.295 RON | 2.155.152 RON | 1.409.538 RON |
| Profit net | 32.958 RON | -15.531 RON | 9.518 RON | 12.233 RON | 14.088 RON | 50.702 RON | 165.999 RON | 263.553 RON | 99.217 RON | 249.647 RON | 446.838 RON | 367.415 RON |
Comparație cu 864 firme din județul Sibiu care au același domeniu de activitate (CAEN 43), pentru anul 2025.
Peste 84% dintre firmele comparabile
Peste 86% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 368.971 RON |
| 299.407 RON |
| 573.139 RON |
| 461.682 RON |
| 231.277 RON |
| Total active | 83.753 RON | 56.782 RON | 60.592 RON | 86.062 RON | 305.626 RON | 296.364 RON | 500.460 RON | 390.432 RON | 519.768 RON | 604.818 RON | 834.535 RON | 1.145.722 RON | 1.294.173 RON | 1.499.587 RON | 1.734.358 RON | 1.990.163 RON | 1.922.939 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 39.276 RON | 28.565 RON | 17.853 RON | 84.286 RON | 55.616 RON | 34.344 RON | 16.226 RON | 2.735 RON | 1.417 RON | 5.594 RON |
|---|
| Active circulante | 83.753 RON | 56.782 RON | 60.592 RON | 86.062 RON | 305.626 RON | 296.364 RON | 500.460 RON | 351.156 RON | 491.203 RON | 586.965 RON | 750.249 RON | 1.090.106 RON | 1.259.829 RON | 1.483.361 RON | 1.731.623 RON | 1.988.746 RON | 1.917.345 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 64.660 RON | 49.129 RON | 58.648 RON | 70.880 RON | 84.968 RON | 135.670 RON | 301.669 RON | 263.793 RON | 363.010 RON | 487.080 RON | 742.655 RON | 1.030.070 RON | 1.169.041 RON | 299.647 RON | 872.786 RON | 1.184.467 RON | 535.744 RON |
|---|
| Datorii totale | 19.093 RON | 7.653 RON | 1.944 RON | 15.182 RON | 220.658 RON | 160.694 RON | 198.791 RON | 126.639 RON | 156.836 RON | 117.738 RON | 91.880 RON | 115.652 RON | 125.132 RON | 1.199.940 RON | 861.572 RON | 805.696 RON | 1.387.195 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | — | — | 1 | 1 | 1 | — |
|---|