Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/21084691
Firmă radiată din Registrul Comerțului
Această persoană juridică nu mai există. Datele de mai jos sunt păstrate ca arhivă istorică și nu descriu o firmă activă.
Stare în registru: radiată
Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-07-26.
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: GAL LASZLO
Prin: GAL LASZLO
Prin: GAL LASZLO
Prin: GAL LASZLO
Prin: GAL ILDIKO
Prin: GAL LASZLO
Prin: GAL LASZLO
Prin: GAL LASZLO
Prin: GAL ILDIKO
Prin: GAL LASZLO
Prin: GAL ILDIKO
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
6.652 RON
Profit net
-45.844 RON
Capitaluri proprii
6.937 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2020 (regresie liniară pe anii raportați): 150.195 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 252.529 RON | 39.599 RON | 40.090 RON | 215.600 RON | 78.044 RON | 167.824 RON | 235.992 RON | 38.833 RON | 203.094 RON | 303.090 RON | 6.652 RON |
| Profit net | 93.668 RON | -25.992 RON | -15.618 RON | 34.686 RON | -31.578 RON | 56.272 RON | 29.170 RON | -9.030 RON | 49.250 RON | 101.541 RON | -45.844 RON |
| Total active | 147.720 RON | 30.696 RON | 14.388 RON | 57.470 RON | 55.414 RON | 98.361 RON | 104.428 RON | 5.658 RON | 65.147 RON | 145.578 RON |
Comparație cu 507 firme din județul Mureş care au același domeniu de activitate (CAEN 43), pentru anul 2019.
Peste 7% dintre firmele comparabile
Peste 9% dintre firmele comparabile
Peste 28% dintre firmele comparabile
Peste 3% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 11.312 RON |
| Active imobilizate | 16.922 RON | 10.551 RON | 4.865 RON | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 130.798 RON | 20.145 RON | 9.523 RON | 57.470 RON | 55.414 RON | 98.361 RON | 104.428 RON | 5.658 RON | 65.147 RON | 145.578 RON | 11.312 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 93.908 RON | 9.884 RON | -5.733 RON | 28.952 RON | -2.626 RON | 53.646 RON | 82.815 RON | -8.790 RON | 40.460 RON | 101.781 RON | 6.937 RON |
|---|
| Datorii totale | 54.448 RON | 20.812 RON | 20.279 RON | 28.518 RON | 58.178 RON | 44.830 RON | 21.613 RON | 14.448 RON | 24.971 RON | 43.884 RON | 4.598 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 |
|---|