Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/21259491
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: IOSIF LAURENŢIU
Prin: IOSIF LAURENŢIU
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
415.279 RON
Profit net
7.676 RON
Capitaluri proprii
-23.507 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 594.868 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 51.349 RON | 110.936 RON | 351.972 RON | 255.662 RON | 186.511 RON | 242.535 RON | 501.427 RON | 339.504 RON | 360.153 RON | 416.647 RON | 511.249 RON | 528.529 RON | 596.282 RON | 539.020 RON | 454.084 RON | 473.735 RON | 415.279 RON |
| Profit net | -12.911 RON | 5.598 RON | 41.857 RON | 5.436 RON | -25.989 RON | -24.993 RON | 7.128 RON | -17.715 RON | -5.213 RON | -15.035 RON |
Comparație cu 2449 firme din județul Buzău care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 70% dintre firmele comparabile
Peste 57% dintre firmele comparabile
Peste 55% dintre firmele comparabile
Peste 74% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 1.806 RON |
| -8.005 RON |
| 8.227 RON |
| -16.692 RON |
| -4.982 RON |
| 37.830 RON |
| 7.676 RON |
| Total active | 50.448 RON | 152.338 RON | 77.079 RON | 104.043 RON | 162.703 RON | 183.162 RON | 85.874 RON | 131.542 RON | 141.559 RON | 160.950 RON | 160.360 RON | 114.623 RON | 97.051 RON | 88.624 RON | 60.422 RON | 83.908 RON | 111.747 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | 42.746 RON | 32.882 RON | 23.017 RON | 15.695 RON | 2.837 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 50.448 RON | 152.338 RON | 77.079 RON | 61.297 RON | 129.821 RON | 160.145 RON | 70.179 RON | 128.705 RON | 141.559 RON | 160.950 RON | 160.360 RON | 114.623 RON | 97.051 RON | 88.624 RON | 60.422 RON | 83.908 RON | 111.747 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -19.736 RON | -13.284 RON | 28.572 RON | 34.008 RON | 8.018 RON | -16.975 RON | -9.846 RON | -27.562 RON | -34.334 RON | -49.368 RON | -47.562 RON | -55.567 RON | -47.339 RON | -64.031 RON | -69.013 RON | -31.183 RON | -23.507 RON |
|---|
| Datorii totale | 70.184 RON | 165.622 RON | 48.507 RON | 70.035 RON | 154.685 RON | 200.137 RON | 95.720 RON | 159.104 RON | 175.893 RON | 210.318 RON | 207.922 RON | 170.190 RON | 144.390 RON | 152.655 RON | 129.435 RON | 115.091 RON | 135.254 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 | 4 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 1 | 1 |
|---|