Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/21329236
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (3 persoane verificate).
Prin: TĂNASE MIHAIL
Prin: TĂNASE MIHAIL
Prin: TĂNASE MIHAIL
Prin: MAVRICHI IONUŢ
Prin: TĂNASE MIHAIL
Prin: TĂNASE MIHAIL
Prin: TĂNASE MIHAIL
Prin: MAVRICHI IONUŢ
Prin: TĂNASE MIHAIL
Prin: TĂNASE MIHAIL
Prin: TĂNASE MIHAIL
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
22.900 RON
Profit net
4.830 RON
Capitaluri proprii
-243.461 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 59.026 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 22.001 RON | 0 RON | 43.420 RON | 30.000 RON | 25.000 RON | 70.584 RON | 79.255 RON | 4.800 RON | 97.685 RON | 9.505 RON | 58.003 RON | 22.900 RON |
| Profit net | -18.598 RON | -36.920 RON | -49.062 RON | -28.657 RON | -22.249 RON | -11.287 RON | -38.831 RON | -9.191 RON | -21.522 RON | -34.392 RON |
Comparație cu 55 firme din județul Prahova care au același domeniu de activitate (CAEN 58), pentru anul 2025.
Peste 16% dintre firmele comparabile
Peste 27% dintre firmele comparabile
Peste 69% dintre firmele comparabile
Peste 6% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 43.768 RON |
| 2.163 RON |
| -3.845 RON |
| 27.091 RON |
| -1.717 RON |
| 5.439 RON |
| 4.830 RON |
| Total active | 4.621 RON | 9.874 RON | 4.843 RON | 27.247 RON | 28.070 RON | 33.636 RON | 3.391 RON | 7.976 RON | 6.698 RON | 5.998 RON | 69.696 RON | 81.301 RON | 65.467 RON | 94.031 RON | 94.356 RON | 105.043 RON | 114.158 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
|---|
| Active circulante | 4.621 RON | 9.874 RON | 4.843 RON | 27.247 RON | 28.070 RON | 33.636 RON | 3.391 RON | 7.976 RON | 6.698 RON | 5.998 RON | 69.696 RON | 81.301 RON | 65.467 RON | 94.031 RON | 94.356 RON | 105.043 RON | 114.158 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -67.905 RON | -104.824 RON | -153.886 RON | -182.543 RON | -204.792 RON | -216.079 RON | -254.910 RON | -264.101 RON | -285.623 RON | -320.014 RON | -277.423 RON | -275.259 RON | -279.104 RON | -252.013 RON | -253.730 RON | -248.291 RON | -243.461 RON |
|---|
| Datorii totale | 72.526 RON | 114.698 RON | 158.729 RON | 209.790 RON | 232.862 RON | 249.715 RON | 258.301 RON | 272.077 RON | 292.321 RON | 326.012 RON | 347.119 RON | 356.560 RON | 344.571 RON | 346.044 RON | 348.086 RON | 353.334 RON | 357.619 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 4 | 7 | 2 | 4 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 |
|---|