Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 18 iul. 2017 și 30 iun. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 43 atribuiri.
USI METALICE ANTI-FOC
Lucrări de înlocuire și montaj tâmplărie PVC la căminele culturale
TAMPLARIE PVC COLOR
EXECUTIE SI MONTAJ GEAM TERMOPAN
EXECUTIE SI MONTAJ GEAM TERMOPAN
Refacere gard beton prefabricat
USA TAMPLARIE PVC ALB
TAMPLARIE PVC ALB 6 CAMERE DE IZOLARE
Uși tâmplărie PVC color
CHIOSC BILETE DIN TAMPLARIE PVC
TAMPLARIE PVC 6 CAMERE ALB
LUCRARI TAMPLARIE PVC ALB
USA DUBLA PVC GRI ANTRACIT
TAMPLARIE PVC ALB, GEAM TERMOPAN SI ACCESORII
TAMPLARIE PVC COLOR
EXECUTIE SI MONTAT USA PVC ALB
TAMPLARIE PVC ALB USI SI FERESTRE
TAMPLARIE PVC ALB USI DUBLE
TAMPLARIE PVC ALB
TAMPLARIE PVC ALB
Tamplarie PVC
PLASE INSECTE
Tamplarie PVC cu geam termopan + PLASE INSECTE
TAMPLARIE PVC ALB
EXECUTIE SI MONTAJ TAMPLARIE PVC SI ALUMINIU CU GEAM TERMOPAN SI SCHIMBAT PANEL.
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 27 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/21840299
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: IOVA GHEORGHE
Prin: IOVA GHEORGHE
Prin: IOVA GHEORGHE
Prin: IOVA GHEORGHE
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
149.868 RON
Profit net
14.986 RON
Capitaluri proprii
12.157 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 152.732 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 96.753 RON | 103.258 RON | 238.749 RON | 102.099 RON | 255.389 RON | 99.521 RON | 76.610 RON | 94.400 RON | 258.908 RON | 184.296 RON | 126.186 RON | 160.574 RON | 172.779 RON | 173.166 RON | 150 RON | 221.624 RON | 149.868 RON |
| Profit net | 6.981 RON | -6.898 RON | 30.553 RON | -3.276 RON | 23.405 RON | -36.274 RON | -34.033 RON | -36.330 RON | 38.517 RON | -36.599 RON |
Comparație cu 33 firme din județul Ialomiţa care au același domeniu de activitate (CAEN 25), pentru anul 2025.
Peste 27% dintre firmele comparabile
Peste 52% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 21.355 RON |
| -40.284 RON |
| -3.008 RON |
| 78.461 RON |
| 460 RON |
| -3.180 RON |
| 14.986 RON |
| Total active | 14.285 RON | 101.586 RON | 54.742 RON | 81.503 RON | 74.465 RON | 89.090 RON | 77.642 RON | 50.326 RON | 102.721 RON | 75.383 RON | 95.523 RON | 118.316 RON | 82.552 RON | 12.139 RON | 18.482 RON | 22.466 RON | 41.297 RON |
|---|
| Active imobilizate | 2.168 RON | 1.100 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | — | 2.613 RON | 2.053 RON |
|---|
| Active circulante | 12.117 RON | 100.486 RON | 54.742 RON | 81.503 RON | 74.465 RON | 89.090 RON | 77.642 RON | 50.326 RON | 102.721 RON | 75.383 RON | 95.523 RON | 118.316 RON | 82.552 RON | 12.139 RON | 18.482 RON | 19.853 RON | 39.244 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 9.238 RON | 2.340 RON | 32.894 RON | 29.617 RON | 53.022 RON | 16.748 RON | -17.285 RON | -53.614 RON | -15.098 RON | -51.697 RON | -30.341 RON | -70.625 RON | -78.570 RON | -109 RON | 351 RON | -2.829 RON | 12.157 RON |
|---|
| Datorii totale | 5.047 RON | 99.246 RON | 21.848 RON | 51.886 RON | 21.443 RON | 72.342 RON | 94.927 RON | 103.940 RON | 117.819 RON | 127.080 RON | 125.864 RON | 188.941 RON | 161.122 RON | 12.248 RON | 18.131 RON | 25.295 RON | 29.140 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 1 | 3 | 1 | — | — | — | — |
|---|