Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 8 dec. 2016 și 8 dec. 2016.
INCALTAMINTE
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/2191950
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
520.442 RON
Profit net
14.676 RON
Capitaluri proprii
546.037 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 636.344 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 274.784 RON | 244.276 RON | 212.025 RON | 285.756 RON | 348.722 RON | 417.821 RON | 475.749 RON | 586.698 RON | 611.681 RON | 557.391 RON | 590.530 RON | 351.103 RON | 464.799 RON | 558.732 RON | 556.081 RON | 608.387 RON | 520.442 RON |
| Profit net | 4.376 RON | -3.714 RON | -802 RON | 22.954 RON | 28.839 RON | 40.970 RON | 45.488 RON | 60.558 RON | 72.024 RON | 59.661 RON | 56.048 RON | 3.815 RON |
Comparație cu 1836 firme din județul Maramureş care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 64% dintre firmele comparabile
Peste 60% dintre firmele comparabile
Peste 48% dintre firmele comparabile
Peste 75% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 37.834 RON |
| 52.599 RON |
| 45.209 RON |
| 44.489 RON |
| 14.676 RON |
| Total active | 165.486 RON | 123.976 RON | 127.155 RON | 170.386 RON | 189.560 RON | 244.618 RON | 277.301 RON | 309.685 RON | 387.255 RON | 479.970 RON | 571.182 RON | 574.854 RON | 590.322 RON | 682.883 RON | 848.669 RON | 835.901 RON | 852.274 RON |
|---|
| Active imobilizate | 1.102 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 164.384 RON | 123.976 RON | 127.155 RON | 170.386 RON | 189.560 RON | 244.618 RON | 277.301 RON | 309.685 RON | 387.255 RON | 479.970 RON | 571.182 RON | 574.854 RON | 590.322 RON | 682.883 RON | 848.669 RON | 835.901 RON | 852.274 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 25.999 RON | 22.285 RON | 21.483 RON | 44.438 RON | 73.277 RON | 114.247 RON | 159.735 RON | 220.293 RON | 289.485 RON | 349.146 RON | 405.194 RON | 409.009 RON | 446.843 RON | 469.442 RON | 514.651 RON | 559.139 RON | 546.037 RON |
|---|
| Datorii totale | 139.487 RON | 101.691 RON | 105.672 RON | 125.948 RON | 116.283 RON | 130.371 RON | 117.566 RON | 89.392 RON | 97.770 RON | 130.824 RON | 165.988 RON | 165.845 RON | 143.479 RON | 213.441 RON | 334.018 RON | 276.762 RON | 306.237 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|