Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 22 feb. 2017 și 1 apr. 2025.
Se afișează cele mai recente 25 din 102 atribuiri.
MOP 400 GR Aqua Basic
MOP
Mop Twixter basic 40cm
Mop Twixter basic 40cm
Mop Twixter basic 40cm
MOP 400 GR Aqua Basic
Consumabile curatenie
Hartie copiator A4 80gr 2500 coli
Accesorii de birou
Materiale pentru curatenie
Accesorii de birou
Hartie copiator A4 80gr 2500 coli
MATERIALE PENTRU CURATENIE
Gel dezinfectant Purell
Consumabile curatenie
Accesorii de birou
Hartie copiator A4 80gr 2500 coli
Mop Twixter basic 40cm
MOP 400 GR Aqua Basic
Consumabile curatenie
Materiale renovare clasa
Accesorii de birou
STICK USB 3.1 32GB CU CAPAC
Consumabile curatenie
Accesorii de birou
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/21927701
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: IMREH BARNA
Prin: IMREH BARNA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
415.824 RON
Profit net
35.561 RON
Capitaluri proprii
76.212 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 597.831 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 69.310 RON | 107.655 RON | 159.225 RON | 323.937 RON | 205.776 RON | 228.551 RON | 205.364 RON | 292.248 RON | 390.868 RON | 444.273 RON | 588.079 RON | 761.577 RON | 507.246 RON | 454.585 RON | 458.921 RON | 407.600 RON | 415.824 RON |
| Profit net | -2.961 RON | 7.683 RON | 8.098 RON | 32.977 RON | 20.498 RON | 6.649 RON | 19.168 RON | 8.575 RON | 6.253 RON | 9.988 RON | 53.211 RON | 85.394 RON |
Comparație cu 1149 firme din județul Mureş care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2025.
Peste 48% dintre firmele comparabile
Peste 54% dintre firmele comparabile
Peste 48% dintre firmele comparabile
Peste 45% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 33.632 RON |
| 744 RON |
| 7.846 RON |
| -276.434 RON |
| 35.561 RON |
| Total active | 29.236 RON | 42.282 RON | 83.741 RON | 173.445 RON | 172.532 RON | 234.532 RON | 203.032 RON | 367.985 RON | 286.375 RON | 303.652 RON | 402.260 RON | 563.960 RON | 651.719 RON | 729.303 RON | 800.191 RON | 589.934 RON | 524.098 RON |
|---|
| Active imobilizate | 279 RON | — | — | — | — | 66.357 RON | 41.107 RON | 45.758 RON | 47.231 RON | 28.394 RON | 13.193 RON | 43.768 RON | 41.468 RON | 39.168 RON | 36.868 RON | — | — |
|---|
| Active circulante | 28.957 RON | 42.282 RON | 83.741 RON | 173.445 RON | 172.532 RON | 168.175 RON | 161.925 RON | 322.227 RON | 239.144 RON | 275.258 RON | 389.067 RON | 520.192 RON | 610.251 RON | 690.135 RON | 763.323 RON | 589.934 RON | 524.098 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 16.367 RON | 24.050 RON | 32.147 RON | 65.125 RON | 85.623 RON | 92.271 RON | 111.439 RON | 120.015 RON | 126.268 RON | 136.256 RON | 189.468 RON | 274.862 RON | 308.494 RON | 309.239 RON | 317.085 RON | 40.651 RON | 76.212 RON |
|---|
| Datorii totale | 12.869 RON | 18.232 RON | 51.594 RON | 108.320 RON | 86.909 RON | 98.355 RON | 65.363 RON | 85.441 RON | 147.874 RON | 165.087 RON | 210.483 RON | 286.789 RON | 343.225 RON | 420.064 RON | 483.110 RON | 549.287 RON | 447.890 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|