Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 28 nov. 2017 și 30 iun. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 58 atribuiri.
Pachet materiale pentru instalatii
ACCESORII TEVARIE
Materiale pt instalatii
Robineti,fitinguri si produse instalatii
Robineti,fitinguri si produse instalatii
vas de expansiune incalzire 100L
Robineti,fitinguri si produse instalatii
Robineti,fitinguri si produse instalatii
Robineti,fitinguri si produse instalatii
Robineti,fitinguri si produse instalatii
Robineti,fitinguri si produse instalatii
Robineti,fitinguri si produse instalatii
PIESE LUATE PT.SCOALA POMI Robineti pisoar,baterie dus,Intreupatoare,flexibil WC
Robineti,fitinguri si produse instalatii
Robineti,fitinguri si produse instalatii
Materiale pentru instalații
Robineti,fitinguri si produse instalatii la sera Liceului
Robineti,fitinguri si produse instalatii [Pt.Liceu]
Robineti,fitinguri si produse instalatii
Robineti,fitinguri si produse instalatii
Robineti,fitinguri si produse instalatii
Robineti,fitinguri si produse instalatii
Lucrari Instalatii apa Pastravaria Pistruia DS MM
Robineti,fitinguri si prduse instalatii
robineti
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/2200277
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
837.148 RON
Profit net
48.559 RON
Capitaluri proprii
279.798 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 773.380 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 704.945 RON | 666.735 RON | 661.911 RON | 423.550 RON | 358.561 RON | 383.794 RON | 425.103 RON | 470.071 RON | 614.651 RON | 558.872 RON | 704.173 RON | 646.619 RON | 803.802 RON | 723.381 RON | 721.188 RON | 798.572 RON | 837.148 RON |
| Profit net | 14.748 RON | 14.553 RON | 2.735 RON | 14.447 RON | 8.022 RON | 7.773 RON | 4.263 RON | 17.236 RON | 35.918 RON | 84.956 RON | 70.002 RON | 35.736 RON |
Comparație cu 790 firme din județul Maramureş care au același domeniu de activitate (CAEN 43), pentru anul 2025.
Peste 74% dintre firmele comparabile
Peste 65% dintre firmele comparabile
Peste 61% dintre firmele comparabile
Peste 84% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 23.644 RON |
| 34.015 RON |
| 42.818 RON |
| 1.604 RON |
| 48.559 RON |
| Total active | 323.543 RON | 339.582 RON | 309.035 RON | 331.347 RON | 304.324 RON | 287.750 RON | 274.494 RON | 301.065 RON | 302.912 RON | 394.185 RON | 444.751 RON | 385.634 RON | 334.215 RON | 377.786 RON | 404.276 RON | 571.292 RON | 475.473 RON |
|---|
| Active imobilizate | 54.643 RON | 27.515 RON | 3.778 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — | 2.269 RON | — | — | — | — | — | 2.253 RON | 2.253 RON |
|---|
| Active circulante | 268.900 RON | 312.067 RON | 305.257 RON | 331.347 RON | 304.324 RON | 287.750 RON | 274.494 RON | 301.065 RON | 302.912 RON | 391.916 RON | 444.751 RON | 385.634 RON | 334.215 RON | 377.786 RON | 404.276 RON | 569.039 RON | 473.220 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 173.903 RON | 154.793 RON | 157.527 RON | 171.975 RON | 179.997 RON | 184.448 RON | 188.710 RON | 205.946 RON | 241.864 RON | 326.819 RON | 316.822 RON | 282.557 RON | 271.301 RON | 305.316 RON | 329.634 RON | 331.239 RON | 279.798 RON |
|---|
| Datorii totale | 150.162 RON | 184.789 RON | 151.508 RON | 159.372 RON | 124.327 RON | 103.302 RON | 85.784 RON | 95.119 RON | 61.048 RON | 67.366 RON | 127.929 RON | 103.077 RON | 62.914 RON | 72.470 RON | 74.642 RON | 240.053 RON | 195.675 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 3 | 4 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | — | 1 | 2 | 2 | 2 |
|---|