Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 7 dec. 2016 și 18 iun. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 71 atribuiri.
Servicii de reparatie si intretinere a instalatiilor de constructii
Servicii de reparatie si intretinere a instalatiilor de constructii la sediul ANL
Servicii de reparatie si intretinere a instalatiilor de constructii
Servicii de reparatie si intretinere a instalatiilor de constructii
Servicii de reparatie si intretinere a instalatiilor de constructii
Servicii de reparatie si intretinere a instalatiilor de constructii
Servicii de reparare si de intretinere a instalatiilor de constructii (Rev.2)
Servicii de reparatie si intretinere a instalatiilor de constructii
Servicii de reparare si de intretinere la sediul ANL
Servicii de reparare si de intretinere a instalatiilor de constructii (Rev.2)
Servicii de reparare si de intretinere a instalatiilor de constructii
Servicii de reparare si de intretinere a instalatiilor de constructii (Rev.2)
Servicii de reparare si de intretinere a instalatiilor de constructii (Rev.2)
Servicii de reparare si de intretinere a instalatiilor de constructii
Servicii de reparare si de intretinere a instalatiilor de constructii
Servicii de reparatie si intretinere a instalatiilor de constructii
Servicii de reparatie si intretinere a instalatiilor de constructii la sediul ANL
Furnizare 2 buc vase expansiune deservire instalatie de incalzire
Servicii de reparare si de intretinere a instalatiilor de constructii
Servicii de reparare si de intretinere a instalatiilor de constructii
Servicii de reparare si de intretinere a instalatiilor de constructii (Rev.2)
Servicii de reparare si de intretinere a instalatiilor de constructii-sediu ANL
Servicii de reparare si de intretinere a instalatiilor de constructii
Lucrari de reparatie si intretinere a instalatiilor de constructii
LUCRARI REPARATII GENERALE SI RENOVARE
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/22164144
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: PREDA STELIAN
Prin: PREDA STELIAN
Prin: PREDA STELIAN
Prin: PREDA STELIAN
Prin: PREDA STELIAN
Prin: PREDA STELIAN
Prin: PREDA STELIAN
Prin: PREDA STELIAN
Prin: PREDA STELIAN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
429.140 RON
Profit net
-96.404 RON
Capitaluri proprii
1.219 RON
Număr mediu salariați
3
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 426.670 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 33.378 RON | 45.574 RON | 84.026 RON | 107.998 RON | 73.906 RON | 93.061 RON | 124.191 RON | 106.740 RON | 278.276 RON | 222.378 RON | 199.088 RON | 275.924 RON | 278.347 RON | 299.178 RON | 535.930 RON | 279.015 RON | 429.140 RON |
| Profit net | 4.660 RON | 10.114 RON | 21.972 RON | 15.707 RON | -18.884 RON | -42.810 RON | -7.030 RON | -2.526 RON | 83.045 RON | -2.134 RON | -49.870 RON |
Comparație cu 4776 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 41), pentru anul 2025.
Peste 53% dintre firmele comparabile
Peste 15% dintre firmele comparabile
Peste 71% dintre firmele comparabile
Peste 31% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 26.226 RON |
| 35.181 RON |
| 2.447 RON |
| 165.134 RON |
| -107.342 RON |
| -96.404 RON |
| Total active | 7.928 RON | 14.775 RON | 30.447 RON | 54.209 RON | 42.894 RON | 21.342 RON | 14.867 RON | 21.660 RON | 88.926 RON | 45.388 RON | 37.497 RON | 58.920 RON | 80.591 RON | 58.324 RON | 232.837 RON | 136.097 RON | 97.077 RON |
|---|
| Active imobilizate | 458 RON | 458 RON | 458 RON | 29.576 RON | 22.712 RON | 14.601 RON | 5.163 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 7.470 RON | 14.317 RON | 29.989 RON | 24.633 RON | 20.182 RON | 6.741 RON | 9.704 RON | 21.660 RON | 88.926 RON | 45.388 RON | 37.497 RON | 58.920 RON | 80.591 RON | 58.324 RON | 232.837 RON | 136.097 RON | 97.077 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 5.140 RON | 10.594 RON | 22.452 RON | 16.187 RON | -2.697 RON | -45.508 RON | -52.538 RON | -55.064 RON | 27.981 RON | 25.847 RON | -24.024 RON | 2.203 RON | 37.384 RON | 39.831 RON | 204.965 RON | 97.623 RON | 1.219 RON |
|---|
| Datorii totale | 2.788 RON | 4.181 RON | 7.995 RON | 38.022 RON | 45.591 RON | 66.850 RON | 67.405 RON | 77.624 RON | 63.416 RON | 22.012 RON | 63.992 RON | 59.188 RON | 43.207 RON | 18.493 RON | 27.872 RON | 38.474 RON | 96.228 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | 2 | 5 | 5 | 2 | — | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 3 |
|---|