Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/22298766
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: IANCU GABRIELA
Prin: IANCU GABRIELA
Prin: IANCU GABRIELA
Prin: IANCU GABRIELA
Prin: IANCU GABRIELA
Prin: IANCU GABRIELA
Prin: IANCU GABRIELA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
18.213 RON
Profit net
1.541 RON
Capitaluri proprii
37.768 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2022 (regresie liniară pe anii raportați): 10.689 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2020 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 9.543 RON | 24.839 RON | 22.772 RON | 15.700 RON | 3.384 RON | — | 6.074 RON | 18.213 RON |
| Profit net | 3.953 RON | 5.758 RON | 12.598 RON | 7.160 RON | 1.328 RON | 0 RON | -1.402 RON | 1.541 RON |
| Total active | 44.308 RON | 46.539 RON | 37.856 RON | 56.676 RON | 61.105 RON | 61.105 RON | 106.635 RON | 126.723 RON |
| Active imobilizate | — | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | — | — | — |
| Active circulante | 44.308 RON |
Comparație cu 2654 firme din județul Argeş care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2021.
Peste 13% dintre firmele comparabile
Peste 38% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 46.539 RON |
| 37.856 RON |
| 56.676 RON |
| 61.105 RON |
| 61.105 RON |
| 106.635 RON |
| 126.723 RON |
| Capitaluri proprii | 561 RON | 6.319 RON | 18.917 RON | 26.077 RON | 27.404 RON | 27.404 RON | 36.227 RON | 37.768 RON |
|---|
| Datorii totale | 43.747 RON | 40.220 RON | 18.939 RON | 30.599 RON | 33.701 RON | 33.701 RON | 70.408 RON | 88.955 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 0 | 1 | 1 | — | 0 | — | 1 | — |
|---|