Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/22738743
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: VARGA TUNDE
Prin: VARGA TUNDE
Prin: VARGA TUNDE
Prin: VARGA TUNDE
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
226.600 RON
Profit net
3.535 RON
Capitaluri proprii
17.935 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 183.907 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 78.240 RON | 80.121 RON | 94.650 RON | 72.214 RON | 85.883 RON | 86.807 RON | 89.608 RON | 92.086 RON | 99.073 RON | 105.533 RON | 108.102 RON | 110.939 RON | 133.127 RON | 154.497 RON | 167.387 RON | 185.356 RON | 226.600 RON |
| Profit net | 12.200 RON | 17.404 RON | 8.154 RON | 13.668 RON | 19.516 RON | 20.847 RON | 14.198 RON | 12.760 RON | 364 RON | 348 RON | 2.148 RON | -1.549 RON |
Comparație cu 440 firme din județul Alba care au același domeniu de activitate (CAEN 71), pentru anul 2025.
Peste 60% dintre firmele comparabile
Peste 32% dintre firmele comparabile
Peste 67% dintre firmele comparabile
Peste 65% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 2.065 RON |
| -4.187 RON |
| 6.077 RON |
| 6.507 RON |
| 3.535 RON |
| Total active | 15.191 RON | 23.164 RON | 15.463 RON | 18.099 RON | 24.926 RON | 55.827 RON | 56.123 RON | 25.630 RON | 26.127 RON | 9.777 RON | 87.090 RON | 79.229 RON | 65.086 RON | 62.893 RON | 22.558 RON | 48.893 RON | 162.658 RON |
|---|
| Active imobilizate | 1.186 RON | — | — | — | — | 31.355 RON | 22.605 RON | 13.854 RON | 5.104 RON | — | 49.078 RON | 35.693 RON | 22.308 RON | 8.923 RON | — | — | 86.102 RON |
|---|
| Active circulante | 14.005 RON | 23.164 RON | 15.463 RON | 18.099 RON | 24.926 RON | 24.472 RON | 33.518 RON | 11.776 RON | 21.023 RON | 9.777 RON | 38.012 RON | 43.536 RON | 42.778 RON | 53.970 RON | 22.558 RON | 48.893 RON | 76.556 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 12.400 RON | 17.604 RON | 8.354 RON | 13.868 RON | 19.716 RON | 35.563 RON | 49.761 RON | 20.521 RON | 20.885 RON | 3.339 RON | 5.487 RON | 3.938 RON | 6.002 RON | 1.816 RON | 7.893 RON | 14.400 RON | 17.935 RON |
|---|
| Datorii totale | 2.791 RON | 5.560 RON | 7.109 RON | 4.231 RON | 5.210 RON | 20.264 RON | 6.362 RON | 5.109 RON | 5.242 RON | 6.438 RON | 81.603 RON | 75.291 RON | 59.084 RON | 61.077 RON | 14.665 RON | 34.493 RON | 144.723 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|