Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 24 nov. 2016 și 25 iun. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 229 atribuiri.
Teava refulare tip Miami
Stingator tip P6
Teava refulare tip Miami
Teava refulare tip Miami
Înlocuire tevi refulare hidranti interiori
Extinctoare portabile
STINGATOR PSI
stingator p6
Achizitie directa stingătoare P6
P00065_DSNASB_extinctoare
achizitie directa
Stingator tip P6, G5
Stingator tip P6
MATERIALE CU CARACTER FUNCTIONAL
Stingator tip P6
Stingatoare
Achizitie stingatoare P6
Stingator tip P6
Stingator tip P6 SI G2
achizitie directa
Stingator tip P2
Stingator tip G2
Stingator tip P6
Stingator tip P6
Stingator tip P6
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/22792874
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: STIMER SORIN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
310.590 RON
Profit net
43.784 RON
Capitaluri proprii
70.653 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 324.973 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 88.213 RON | 140.952 RON | 92.959 RON | 74.849 RON | 71.442 RON | 90.719 RON | 134.393 RON | 234.077 RON | 187.750 RON | 198.049 RON | 351.301 RON | 236.121 RON | 269.789 RON | 205.013 RON | 232.360 RON | 314.720 RON | 310.590 RON |
| Profit net | 14.990 RON | 32.759 RON | 5.254 RON | -16.082 RON | -5.596 RON | 2.750 RON | 11.479 RON | 45.537 RON | 15.160 RON | 16.510 RON | 34.702 RON | 50.488 RON |
Comparație cu 1850 firme din județul Sibiu care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 50% dintre firmele comparabile
Peste 71% dintre firmele comparabile
Peste 51% dintre firmele comparabile
Peste 47% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 65.215 RON |
| 24.156 RON |
| 28.182 RON |
| 57.244 RON |
| 43.784 RON |
| Total active | 41.268 RON | 84.281 RON | 70.856 RON | 42.261 RON | 38.417 RON | 49.669 RON | 61.561 RON | 53.682 RON | 45.531 RON | 39.107 RON | 69.337 RON | 61.736 RON | 70.341 RON | 36.635 RON | 66.836 RON | 140.797 RON | 81.073 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | 0 RON | — | 1.218 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
|---|
| Active circulante | 41.268 RON | 84.281 RON | 70.856 RON | 42.261 RON | 38.417 RON | 49.669 RON | 61.561 RON | 52.464 RON | 45.531 RON | 39.107 RON | 69.337 RON | 61.736 RON | 70.341 RON | 36.635 RON | 66.836 RON | 140.797 RON | 81.073 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 35.136 RON | 49.895 RON | 55.149 RON | 39.162 RON | 33.566 RON | 36.316 RON | 47.795 RON | 45.777 RON | 38.400 RON | 31.930 RON | 51.472 RON | 50.940 RON | 65.515 RON | 24.443 RON | 52.625 RON | 57.869 RON | 70.653 RON |
|---|
| Datorii totale | 6.132 RON | 34.386 RON | 15.707 RON | 3.099 RON | 4.851 RON | 13.353 RON | 13.766 RON | 7.905 RON | 7.131 RON | 7.177 RON | 17.865 RON | 10.796 RON | 4.826 RON | 12.192 RON | 14.211 RON | 82.998 RON | 10.813 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 3 | 4 | 3 | — | — | — | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|