Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/22809780
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: TANER SAN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
373.910 RON
Profit net
176.407 RON
Capitaluri proprii
-8.878.440 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2025 (regresie liniară pe anii raportați): 1.038.243 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | — | 1.055.087 RON | 22.176 RON | 28.035 RON | 340.743 RON | 67.179 RON | 873.670 RON | 1.943.553 RON | 574.301 RON | 1.808.041 RON | 561.788 RON | 1.255.482 RON | 2.152.361 RON | 301.314 RON | 398.417 RON | 373.910 RON |
| Profit net | -1.953.003 RON | -4.057.179 RON | -5.244.095 RON | -640.908 RON | -256.654 RON | -298.884 RON | 408.747 RON | 868.369 RON | -23.672 RON | 956.268 RON | -257.023 RON | 536.686 RON |
Comparație cu 1386 firme din județul Ilfov care au același domeniu de activitate (CAEN 68), pentru anul 2024.
Peste 73% dintre firmele comparabile
Peste 78% dintre firmele comparabile
Peste 81% dintre firmele comparabile
Peste 69% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 1.081.064 RON |
| 171.795 RON |
| 248.567 RON |
| 176.407 RON |
| Total active | 12.692.165 RON | 8.433.964 RON | 4.048.391 RON | 3.967.858 RON | 3.916.930 RON | 3.821.028 RON | 3.576.634 RON | 2.790.937 RON | 2.675.152 RON | 2.537.889 RON | 1.546.430 RON | 1.351.775 RON | 1.085.910 RON | 367.985 RON | 253.001 RON | 1.063.634 RON |
|---|
| Active circulante | 12.692.165 RON | 8.433.964 RON | 4.048.391 RON | 3.967.858 RON | 3.916.930 RON | 3.821.028 RON | 3.576.634 RON | 2.790.937 RON | 2.675.152 RON | 2.537.889 RON | 1.546.430 RON | 1.351.775 RON | 1.085.910 RON | 367.985 RON | 253.001 RON | 1.063.634 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -2.775.651 RON | -6.823.030 RON | -12.067.125 RON | -12.708.033 RON | -12.964.686 RON | -13.263.570 RON | -12.841.449 RON | -11.973.080 RON | -11.996.753 RON | -11.040.485 RON | -11.297.507 RON | -10.528.852 RON | -9.447.789 RON | -9.303.414 RON | -9.054.847 RON | -8.878.440 RON |
|---|
| Datorii totale | 15.467.816 RON | 15.256.994 RON | 16.114.222 RON | 16.666.717 RON | 16.881.616 RON | 17.084.598 RON | 16.418.083 RON | 14.761.747 RON | 14.671.905 RON | 13.578.374 RON | 12.839.641 RON | 11.880.627 RON | 10.533.699 RON | 9.671.399 RON | 9.307.848 RON | 9.942.128 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|