Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/22940423
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: MĂRĂCINE ANGELA
Prin: MĂRĂCINE ANGELA
Prin: MĂRĂCINE ANGELA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
425.640 RON
Profit net
351.168 RON
Capitaluri proprii
351.648 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 788.689 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 354.433 RON | 58.196 RON | 52.058 RON | 54.107 RON | 53.055 RON | 53.343 RON | 53.266 RON | 437.516 RON | 395.653 RON | 466.135 RON | 604.458 RON | 515.001 RON | 591.348 RON | 770.503 RON | 813.681 RON | 783.626 RON | 425.640 RON |
| Profit net | 331.969 RON | 22.239 RON | 37.784 RON | 23.467 RON | 23.564 RON | 22.912 RON | 26.048 RON | 393.057 RON | 355.588 RON | 378.680 RON | 430.313 RON | 343.255 RON |
Comparație cu 7708 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 68), pentru anul 2025.
Peste 70% dintre firmele comparabile
Peste 85% dintre firmele comparabile
Peste 74% dintre firmele comparabile
Peste 71% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 417.956 RON |
| 626.418 RON |
| 699.735 RON |
| 687.558 RON |
| 351.168 RON |
| Total active | 374.559 RON | 28.570 RON | 65.622 RON | 91.154 RON | 114.729 RON | 137.589 RON | 158.097 RON | 433.104 RON | 786.142 RON | 791.340 RON | 600.902 RON | 909.359 RON | 488.030 RON | 701.769 RON | 799.721 RON | 865.002 RON | 417.373 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 419.432 RON | 305.041 RON | 190.651 RON | 76.261 RON | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 374.559 RON | 28.570 RON | 65.622 RON | 91.154 RON | 114.729 RON | 137.589 RON | 158.097 RON | 433.104 RON | 786.142 RON | 371.908 RON | 295.861 RON | 718.708 RON | 411.769 RON | 701.769 RON | 799.721 RON | 865.002 RON | 417.373 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 332.209 RON | 22.479 RON | 60.263 RON | 83.730 RON | 107.294 RON | 130.256 RON | 156.304 RON | 393.357 RON | 355.888 RON | 734.568 RON | 545.031 RON | 888.286 RON | 418.436 RON | 626.898 RON | 700.215 RON | 688.038 RON | 351.648 RON |
|---|
| Datorii totale | 2.485 RON | 2.258 RON | 1.259 RON | 3.322 RON | 3.341 RON | 3.264 RON | 1.793 RON | 4.181 RON | 398.296 RON | 8.127 RON | 6.030 RON | 6.787 RON | 6.341 RON | 11.729 RON | 29.987 RON | 46.435 RON | 44.605 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 |
|---|