Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 4 oct. 2017 și 18 iun. 2025.
Achizitia de servicii dezinsectie,deratizare
Servicii daratizare
servicii de dezinfectie si dezinsectie
Servicii de dezinfectie
Dezinsectie si deratizare cladiri
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 26 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/23186906
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: METEŞAN ERICH-THEODOR
Prin: POP FLORIN-DAN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
105.411 RON
Profit net
62.234 RON
Capitaluri proprii
62.670 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 91.106 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 6.841 RON | 6.033 RON | 18.585 RON | 26.095 RON | 29.029 RON | 32.798 RON | 43.554 RON | 41.185 RON | 32.970 RON | 43.176 RON | 103.486 RON | 105.411 RON |
| Profit net | 1.391 RON | -423 RON | 12.977 RON | 9.358 RON | 19.994 RON | 19.891 RON | 29.975 RON | 18.769 RON | 15.944 RON | 22.024 RON | 55.449 RON | 62.234 RON |
| Total active | 8.164 RON | 7.414 RON | 13.149 RON | 15.553 RON | 20.595 RON | 20.795 RON | 31.008 RON | 20.063 RON | 25.590 RON |
Comparație cu 110 firme din județul Hunedoara care au același domeniu de activitate (CAEN 81), pentru anul 2025.
Peste 46% dintre firmele comparabile
Peste 72% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 47.572 RON |
| 83.233 RON |
| 64.273 RON |
| Active imobilizate | 785 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 3.121 RON |
|---|
| Active circulante | 7.379 RON | 7.414 RON | 13.149 RON | 15.553 RON | 20.595 RON | 20.795 RON | 31.008 RON | 20.063 RON | 25.590 RON | 47.572 RON | 83.233 RON | 61.152 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 1.591 RON | 1.168 RON | 12.989 RON | 11.821 RON | 20.390 RON | 20.327 RON | 30.411 RON | 19.706 RON | 25.124 RON | 22.460 RON | 55.886 RON | 62.670 RON |
|---|
| Datorii totale | 6.573 RON | 6.246 RON | 160 RON | 3.732 RON | 205 RON | 468 RON | 597 RON | 357 RON | 466 RON | 25.112 RON | 27.347 RON | 1.603 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 0 | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | — | 1 | — |
|---|