Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/23229730
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: URSU MOCAN ANDREI
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
342.152 RON
Profit net
155.555 RON
Capitaluri proprii
155.795 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 291.885 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 64.012 RON | 59.943 RON | 31.370 RON | 42.007 RON | 65.935 RON | 92.245 RON | 102.272 RON | 166.099 RON | 214.699 RON | 168.914 RON | 227.529 RON | 105.763 RON | 248.666 RON | 352.153 RON | 188.900 RON | 135.737 RON | 342.152 RON |
| Profit net | 27.910 RON | -8.027 RON | -38.680 RON | -33.147 RON | -12.653 RON | -10.027 RON | 4.398 RON | 45.941 RON | 108.558 RON | 46.610 RON | 66.318 RON |
Comparație cu 50 firme din județul Arad care au același domeniu de activitate (CAEN 23), pentru anul 2025.
Peste 52% dintre firmele comparabile
Peste 78% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 28.371 RON |
| 178.616 RON |
| 242.452 RON |
| 19.359 RON |
| 13.473 RON |
| 155.555 RON |
| Total active | 35.178 RON | 39.743 RON | 46.002 RON | 44.396 RON | 36.754 RON | 41.001 RON | 55.121 RON | 67.455 RON | 96.459 RON | 147.766 RON | 207.463 RON | 264.092 RON | 432.168 RON | 277.370 RON | 280.522 RON | 143.954 RON | 177.845 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 58.582 RON | 39.582 RON | 20.583 RON | 1.583 RON | — | 2.841 RON |
|---|
| Active circulante | 35.178 RON | 39.743 RON | 46.002 RON | 44.396 RON | 36.754 RON | 41.001 RON | 55.121 RON | 67.455 RON | 96.459 RON | 147.766 RON | 207.463 RON | 205.510 RON | 392.586 RON | 256.787 RON | 278.939 RON | 143.954 RON | 175.004 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 26.827 RON | 18.800 RON | -19.880 RON | -53.027 RON | -65.681 RON | -75.708 RON | -71.309 RON | -25.369 RON | 83.190 RON | 129.800 RON | 196.118 RON | 224.489 RON | 403.105 RON | 242.692 RON | 262.051 RON | 83.713 RON | 155.795 RON |
|---|
| Datorii totale | 8.351 RON | 20.943 RON | 65.882 RON | 97.423 RON | 102.435 RON | 116.709 RON | 126.430 RON | 92.824 RON | 13.269 RON | 17.966 RON | 11.345 RON | 39.603 RON | 29.063 RON | 34.678 RON | 18.471 RON | 60.241 RON | 22.050 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 3 | 3 | 3 | 3 | 5 | 4 | 4 | 5 | 3 | 2 | 3 | 1 | — | 1 | 1 | — | — |
|---|