Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 8 aug. 2018 și 20 aug. 2020.
Lucrari de constructii pentru lucrari publice, altele decat podurile, puturile si pasajele subteran
Lucrari de constructii pentru lucrari publice, altele decat podurile, puturile si pasajele subteran
Reparatii si zugraveli Gradinita Apata
Diverse lucrari specializate de constructii
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/23319620
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: BENKO ARPAD
Prin: BENKO ARPAD
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
49.024 RON
Profit net
-4.663 RON
Capitaluri proprii
-7.972 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2021 (regresie liniară pe anii raportați): 21.390 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 71.287 RON | 109.223 RON | 77.011 RON | 50.498 RON | 19.352 RON | 21.250 RON | 12.935 RON | 17.341 RON | — | 67.066 RON | — | 49.024 RON | — | — | — | — | — |
| Profit net | 5.646 RON | 4.380 RON | 4.330 RON | -41.601 RON | -26.091 RON | 722 RON | 6.496 RON | 7.957 RON | -4.242 RON | 35.908 RON | -1.275 RON | 26.738 RON | -8.981 RON |
Comparație cu 846 firme din județul Braşov care au același domeniu de activitate (CAEN 43), pentru anul 2020.
Peste 25% dintre firmele comparabile
Peste 56% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -6.252 RON |
| -10.315 RON |
| -5.650 RON |
| -4.663 RON |
| Total active | 76.796 RON | 49.616 RON | 73.719 RON | 30.575 RON | 6.208 RON | 6.413 RON | 14.809 RON | 19.745 RON | 16.035 RON | 55.675 RON | 54.491 RON | 95.852 RON | 46.989 RON | 37.422 RON | 23.980 RON | 5.690 RON | 4.448 RON |
|---|
| Active imobilizate | 24.312 RON | 18.446 RON | 13.047 RON | 7.648 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 52.484 RON | 31.170 RON | 60.672 RON | 22.927 RON | 6.208 RON | 6.413 RON | 14.809 RON | 19.745 RON | 16.035 RON | 55.675 RON | 54.491 RON | 95.852 RON | 46.989 RON | 37.422 RON | 23.980 RON | 5.690 RON | 4.448 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 32.347 RON | 36.727 RON | 41.057 RON | -18.324 RON | -44.415 RON | -43.693 RON | -37.197 RON | -29.240 RON | -33.482 RON | 2.426 RON | 1.151 RON | 27.890 RON | 18.908 RON | 12.657 RON | 2.341 RON | -3.309 RON | -7.972 RON |
|---|
| Datorii totale | 44.449 RON | 12.889 RON | 32.662 RON | 48.899 RON | 50.623 RON | 50.106 RON | 52.006 RON | 48.985 RON | 49.517 RON | 53.249 RON | 53.340 RON | 67.962 RON | 28.081 RON | 24.765 RON | 21.639 RON | 8.999 RON | 12.420 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|