Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/23322463
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: NIŢĂ ANGELA
Prin: NIŢĂ ANGELA
Prin: NIŢĂ ANGELA
Prin: NIŢĂ ANGELA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
129.267 RON
Profit net
13.403 RON
Capitaluri proprii
16.683 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 130.263 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 123.594 RON | 84.680 RON | 114.661 RON | 122.126 RON | 128.790 RON | 93.474 RON | 109.186 RON | 126.952 RON | 131.542 RON | 131.125 RON | 131.158 RON | 130.803 RON | 127.867 RON | 121.257 RON | 117.864 RON | 118.940 RON | 129.267 RON |
| Profit net | 9.181 RON | 2.113 RON | 7.143 RON | 7.953 RON | 7.496 RON | -758 RON | 6.199 RON | 14.987 RON | 16.304 RON | 11.927 RON | 17.843 RON | 14.612 RON |
Comparație cu 1568 firme din județul Vaslui care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 32% dintre firmele comparabile
Peste 63% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 3.493 RON |
| 14.096 RON |
| 13.539 RON |
| 9.824 RON |
| 13.403 RON |
| Total active | 17.019 RON | 22.666 RON | 26.452 RON | 39.034 RON | 53.015 RON | 42.913 RON | 45.780 RON | 62.349 RON | 81.539 RON | 93.374 RON | 112.362 RON | 116.786 RON | 17.830 RON | 24.176 RON | 20.355 RON | 20.158 RON | 22.184 RON |
|---|
| Active imobilizate | 621 RON | 621 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 16.398 RON | 22.045 RON | 26.452 RON | 39.034 RON | 53.015 RON | 42.913 RON | 45.780 RON | 62.349 RON | 81.539 RON | 93.374 RON | 112.362 RON | 116.786 RON | 17.830 RON | 24.176 RON | 20.355 RON | 20.158 RON | 22.184 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 10.853 RON | 12.966 RON | 20.109 RON | 28.061 RON | 35.558 RON | 34.800 RON | 40.999 RON | 55.986 RON | 72.290 RON | 84.217 RON | 102.061 RON | 116.672 RON | 14.461 RON | 21.398 RON | 15.437 RON | 14.391 RON | 16.683 RON |
|---|
| Datorii totale | 6.166 RON | 9.700 RON | 6.343 RON | 10.973 RON | 17.457 RON | 8.113 RON | 4.781 RON | 6.363 RON | 9.249 RON | 9.157 RON | 10.301 RON | 114 RON | 3.369 RON | 2.878 RON | 5.018 RON | 5.877 RON | 5.620 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | — |
|---|