Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/23977188
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: POPA VERGINIA
Prin: POPA VERGINIA
Prin: POPA VERGINIA
Prin: POPA VERGINIA
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
176.880 RON
Profit net
13.012 RON
Capitaluri proprii
13.252 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 164.840 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 166.160 RON | 149.000 RON | 174.870 RON | 176.267 RON | 149.651 RON | 156.026 RON | 173.090 RON | 170.621 RON | 167.640 RON | 142.300 RON | 182.220 RON | 144.540 RON | 152.800 RON | 166.491 RON | 161.310 RON | 168.880 RON | 176.880 RON |
| Profit net | 114.585 RON | 70.457 RON | 69.020 RON | 94.356 RON | 57.420 RON | 37.995 RON | 85.954 RON | 53.854 RON | 47.641 RON | 31.558 RON | 60.063 RON | 54.604 RON |
Comparație cu 1445 firme din județul Iaşi care au același domeniu de activitate (CAEN 86), pentru anul 2025.
Peste 39% dintre firmele comparabile
Peste 31% dintre firmele comparabile
Peste 59% dintre firmele comparabile
Peste 37% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 56.455 RON |
| 37.900 RON |
| 31.182 RON |
| 23.571 RON |
| 13.012 RON |
| Total active | 117.633 RON | 74.884 RON | 72.501 RON | 108.990 RON | 58.707 RON | 73.374 RON | 87.577 RON | 58.565 RON | 73.662 RON | 40.590 RON | 70.759 RON | 66.515 RON | 73.827 RON | 52.961 RON | 50.194 RON | 44.419 RON | 32.219 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 7.373 RON | 4.769 RON | 2.165 RON | 125 RON | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 117.633 RON | 74.884 RON | 72.501 RON | 108.990 RON | 58.707 RON | 73.374 RON | 80.204 RON | 53.796 RON | 71.497 RON | 40.465 RON | 70.759 RON | 66.515 RON | 73.827 RON | 52.961 RON | 50.194 RON | 44.419 RON | 32.219 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 114.785 RON | 70.657 RON | 69.220 RON | 94.556 RON | 57.620 RON | 66.905 RON | 86.154 RON | 54.054 RON | 47.841 RON | 31.758 RON | 60.263 RON | 54.844 RON | 56.695 RON | 38.140 RON | 31.422 RON | 23.811 RON | 13.252 RON |
|---|
| Datorii totale | 2.848 RON | 4.227 RON | 3.281 RON | 14.434 RON | 1.087 RON | 6.469 RON | 1.423 RON | 4.511 RON | 25.821 RON | 8.832 RON | 10.496 RON | 11.671 RON | 17.132 RON | 14.821 RON | 18.772 RON | 20.608 RON | 18.967 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 3 | 5 | 5 | 5 | 4 | 3 | 2 | 1 | 1 | 1 |
|---|