Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/24074307
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: SANDU NICOLAIE
Prin: SANDU NICOLAIE
Prin: SANDU NICOLAIE
Prin: SANDU NICOLAIE
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
14.435 RON
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-104 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2024 (regresie liniară pe anii raportați): 76.368 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 50.001 RON | 58.469 RON | 62.470 RON | 76.780 RON | 71.527 RON | 93.621 RON | 126.080 RON | 124.594 RON | 107.146 RON | 94.086 RON | 52.869 RON | 47.580 RON | 99.414 RON | 91.306 RON | 14.435 RON | — | — |
| Profit net | -2.340 RON | 2.991 RON | 469 RON | 5.855 RON | 5.463 RON | 18.399 RON | 23.005 RON | 30.117 RON | -11.906 RON | -1.979 RON | 3.948 RON | -13.236 RON |
Comparație cu 430 firme din județul Galaţi care au același domeniu de activitate (CAEN 96), pentru anul 2023.
Peste 24% dintre firmele comparabile
Peste 26% dintre firmele comparabile
Peste 69% dintre firmele comparabile
Peste 13% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 40.852 RON |
| 17.430 RON |
| -7.098 RON |
| -104 RON |
| 0 RON |
| Total active | 47.934 RON | 50.358 RON | 60.726 RON | 51.228 RON | 61.241 RON | 59.905 RON | 66.229 RON | 75.795 RON | 65.951 RON | 57.158 RON | 57.426 RON | 55.878 RON | 83.162 RON | 38.338 RON | — | — | — |
|---|
| Active imobilizate | 623 RON | 170 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 20.000 RON | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 47.311 RON | 50.188 RON | 60.726 RON | 51.228 RON | 61.241 RON | 59.905 RON | 66.229 RON | 75.795 RON | 65.951 RON | 57.158 RON | 57.426 RON | 55.878 RON | 63.162 RON | 38.338 RON | — | — | — |
|---|
| Capitaluri proprii | 2.921 RON | 5.912 RON | 6.381 RON | 12.236 RON | 17.699 RON | 36.098 RON | 59.103 RON | 66.215 RON | 54.309 RON | 52.330 RON | 56.279 RON | 40.340 RON | 81.192 RON | 29.622 RON | 0 RON | -104 RON | -104 RON |
|---|
| Datorii totale | 45.013 RON | 44.446 RON | 54.345 RON | 38.992 RON | 43.542 RON | 23.807 RON | 7.126 RON | 9.580 RON | 11.642 RON | 4.828 RON | 1.147 RON | 15.538 RON | 1.970 RON | 8.716 RON | 0 RON | 104 RON | 104 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 3 | 3 | 4 | 5 | 4 | 4 | 5 | 4 | 5 | 4 | 1 | 4 | 3 | 2 | 1 | — | — |
|---|