Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 27 sept. 2017 și 23 oct. 2023.
Se afișează cele mai recente 25 din 61 atribuiri.
Folie de protecție omologată RAR geamurile laterale si luneta la 2x auto VW TAIGO, cu montaj inclus
Achiziţie servicii de aplicare folii auto solare pentru protectie si antiefractie omologate RAR
Folie protecție auto + montaj geamuri laterale spate si luneta pentru autoturismul Dacia Duster
Folie Llumar R20 SR PS9+ MONTAJ
Achizitie - Montaj folie auto
Serviciu polish faruri
Achizitie si montaj folie de siguranta pentru 6 autovehicule conform descriere
Folie protectie solara, antiefractie pe clase de siguranta
Folie Llumar R20 (interior) MATERIAL
Montaj folie protecție LLumar, gama ATR Comfort, UV și IR pe geamurile laterale spate și lunetă
Montaj folie Llumar gama IRX spate si luneta si Llumar Avantgarde geamuri laterale fata Skoda Kodiaq
Folie antiefractie Llumar SCL SR PS8
Servicii de montaj folie protecție Llumar gama Comfort
Montaj folie geamuri laterale spate, geamuri laterale fata,luneta si folie faruri auto Dacia Duster
Servicii de aplicat folie
Folie auto Llumar + montaj geamuri laterale spate, luneta,geamuri laterale fata Dacia Duster
Demontaj si montaj folie luneta Skoda Rapid nr. inmatriculare B-21-XCA
Folie solara de exterior + montaj
Montaj folie IRX (garantie nelimitata) geamuri laterale spate si luneta pe auto
Montaj folie STRATOS geamuri laterale spate si luneta pe auto SUV
Folie omologata auto pentru geamuri (lateral spate 2 buc+luneta+montaj)
Folie protectie faruri+montaj
Folie UV
Achizitie folie de protectie auto autorizata R.A.R, inclusiv montaj Mercedes-Benz Vito
Furnizarea si montarea de folie de protectie auto autorizata RAR
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/24110108
Firmă radiată din Registrul Comerțului
Această persoană juridică nu mai există. Datele de mai jos sunt păstrate ca arhivă istorică și nu descriu o firmă activă.
Stare în registru: radiată
Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-07-26.
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: RĂILEANU VIOREL
Prin: RĂILEANU VIOREL
Prin: RĂILEANU VIOREL
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
1.725.370 RON
Profit net
378.712 RON
Capitaluri proprii
604.983 RON
Număr mediu salariați
8
Proiecție cifră de afaceri 2024 (regresie liniară pe anii raportați): 1.585.298 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 26.787 RON | 59.461 RON | 77.764 RON | 124.548 RON | 106.575 RON | 126.521 RON | 208.044 RON | 416.428 RON | 544.006 RON | 735.807 RON | 944.327 RON | 1.143.916 RON | 1.226.715 RON | 1.516.896 RON | 1.725.370 RON |
| Profit net | -1.895 RON | 10.572 RON | 8.416 RON | 18.987 RON | 10.547 RON | -4.906 RON | -44.830 RON | 34.984 RON | -28.269 RON | 24.932 RON | 19.154 RON | 149.449 RON | 80.042 RON | 226.031 RON | 378.712 RON |
Comparație cu 162 firme din județul Brăila care au același domeniu de activitate (CAEN 45), pentru anul 2023.
Peste 94% dintre firmele comparabile
Peste 98% dintre firmele comparabile
Peste 96% dintre firmele comparabile
Peste 71% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Total active | 13.124 RON | 26.746 RON | 32.132 RON | 51.783 RON | 52.521 RON | 122.653 RON | 97.253 RON | 117.985 RON | 69.213 RON | 199.131 RON | 146.531 RON | 439.815 RON | 518.031 RON | 865.310 RON | 796.853 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 22.029 RON | 22.029 RON | 340.186 RON | 278.048 RON | 218.096 RON | 169.072 RON |
|---|
| Active circulante | 13.124 RON | 26.746 RON | 32.132 RON | 51.783 RON | 52.521 RON | 122.653 RON | 97.253 RON | 117.985 RON | 69.213 RON | 177.102 RON | 124.502 RON | 99.629 RON | 239.983 RON | 647.214 RON | 627.781 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -3.156 RON | 7.417 RON | 15.833 RON | 34.819 RON | 45.366 RON | 40.461 RON | -4.369 RON | 30.614 RON | 2.346 RON | 27.278 RON | 46.431 RON | 195.881 RON | 126.473 RON | 226.271 RON | 604.983 RON |
|---|
| Datorii totale | 16.280 RON | 19.329 RON | 16.299 RON | 16.964 RON | 7.155 RON | 82.192 RON | 101.622 RON | 87.371 RON | 66.867 RON | 171.853 RON | 100.100 RON | 243.934 RON | 391.558 RON | 639.039 RON | 191.870 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | — | — | — | 1 | 1 | 3 | 5 | 7 | 10 | 11 | 11 | 11 | 10 | 8 |
|---|