Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/24988100
Firmă radiată din Registrul Comerțului
Această persoană juridică nu mai există. Datele de mai jos sunt păstrate ca arhivă istorică și nu descriu o firmă activă.
Stare în registru: radiată
Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-07-26.
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: BĂLAN MARIUS
Prin: BĂLAN MARIUS
Prin: BĂLAN MARIUS
Prin: BĂLAN MARIUS
Prin: BĂLAN MARIUS
Prin: BĂLAN MARIUS
Prin: BĂLAN MARIUS
Prin: BĂLAN MARIUS
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
84.500 RON
Profit net
5.752 RON
Capitaluri proprii
72.784 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2024 (regresie liniară pe anii raportați): 83.343 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 10.400 RON | 21.600 RON | 48.502 RON | 45.400 RON | 23.500 RON | 25.800 RON | 40.500 RON | 59.950 RON | 84.500 RON | 41.000 RON | 99.700 RON | 83.400 RON | 57.500 RON | 40.000 RON | 84.500 RON |
| Profit net | -3.874 RON | -5.034 RON | -1.610 RON | -7.479 RON | 3.978 RON | 752 RON | 3.121 RON | 3.787 RON | 22.187 RON | 1.093 RON | 30.982 RON | 29.718 RON | 11.584 RON | 18.129 RON | 5.752 RON |
Comparație cu 40 firme din județul Vaslui care au același domeniu de activitate (CAEN 22), pentru anul 2023.
Peste 35% dintre firmele comparabile
Peste 48% dintre firmele comparabile
Peste 55% dintre firmele comparabile
Peste 27% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Total active |
|---|
| 18.840 RON |
| 14.272 RON |
| 10.000 RON |
| 9.570 RON |
| 5.300 RON |
| 393 RON |
| — |
| 4.834 RON |
| 7.727 RON |
| 8.941 RON |
| 41.499 RON |
| 40.168 RON |
| 51.839 RON |
| 70.492 RON |
| 76.813 RON |
| Active imobilizate | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 8.840 RON | 4.272 RON | — | 9.570 RON | 5.300 RON | 393 RON | — | 4.834 RON | 7.727 RON | 8.941 RON | 41.499 RON | 40.168 RON | 51.839 RON | 70.492 RON | 76.813 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -3.674 RON | -7.016 RON | -8.626 RON | -16.197 RON | -12.219 RON | -11.467 RON | -8.346 RON | -16.560 RON | 5.627 RON | 6.720 RON | 37.702 RON | 37.318 RON | 48.902 RON | 67.031 RON | 72.784 RON |
|---|
| Datorii totale | 22.514 RON | 21.288 RON | 18.626 RON | 25.767 RON | 17.519 RON | 11.860 RON | 8.346 RON | 21.394 RON | 2.100 RON | 2.261 RON | 3.797 RON | 2.850 RON | 2.937 RON | 3.461 RON | 4.029 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | 1 |
|---|