Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 2 oct. 2018 și 7 oct. 2025.
Se afișează cele mai recente 25 din 72 atribuiri.
CNFMS2025 - Cazare
CNFMS2025 - Cazare
Pachet servicii hoteliere pt.formare profesionala
CNFMS2025 - Contravaloare Cazare
CNFMS2025 - Cazare
CNFMS2025 - Cazare
CNFMS2025 - Cazare
CNFMS2025 - Cazare -PROFORMA SMFPRF- 213 / 17.09.2025SMFPRF- 213 / 17.09.2025
Cititor card Digisign
Pachet 2 x asistenta emitere certificat digital si servicii conexe- GPP16
Aplicatia DigiSigner ONE - Licenta semnare multi PDF- 1AN
CNFMS2024 - Pachet taxa de participare si cazare (conform proforma)
CNFMS2024 - Pachet taxa de participare si cazare (conform proforma)
CNFMS2024 - Pachet taxa de participare si cazare (conform proforma)
CNFMS2024 - Pachet taxa de participare si cazare (conform proforma)
Aplicatia DigiSigner ONE - Licenta semnare multi PDF+multipagina - 1AN
CNFMS 2023 - Pachet servicii cazare
Servicii cazare
CNFMS 2023 - Pachet servicii cazare
CNFMS 2023 - Pachet servicii cazare
CNFMS 2023 - Pachet servicii cazare
Pachet servicii cazare
CNFMS 2023 - Pachet servicii cazare PT PER. 20.10.2023-22.10.2023
CNFMS 2023 - Pachet servicii cazare Conferinta Nationala
CNFMS 2023 - Pachet servicii cazare
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/25797280
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: DUMITRESCU CSILLA TUNDE, DUMITRESCU MARIUS GEORGE
Prin: DUMITRESCU MARIUS GEORGE
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
542.265 RON
Profit net
213.223 RON
Capitaluri proprii
214.492 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 645.056 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 56.343 RON | 85.995 RON | 150.125 RON | 129.165 RON | 141.591 RON | 100.957 RON | 133.062 RON | 281.676 RON | 216.203 RON | 498.647 RON | 753.536 RON | 139.890 RON | 445.877 RON | 573.625 RON | 532.949 RON | 609.750 RON | 542.265 RON |
| Profit net | 42.743 RON | 41.432 RON | 114.747 RON | 51.853 RON | -47.932 RON | -73.749 RON | -20.685 RON | 311 RON | 57.931 RON | 14.140 RON | 138.121 RON |
Comparație cu 96 firme din județul Mureş care au același domeniu de activitate (CAEN 63), pentru anul 2025.
Peste 81% dintre firmele comparabile
Peste 75% dintre firmele comparabile
Peste 71% dintre firmele comparabile
Peste 85% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 40.350 RON |
| 289.908 RON |
| 345.796 RON |
| 330.178 RON |
| 221.649 RON |
| 213.223 RON |
| Total active | 52.301 RON | 90.709 RON | 208.386 RON | 268.929 RON | 227.555 RON | 169.773 RON | 139.442 RON | 152.899 RON | 210.046 RON | 136.111 RON | 373.748 RON | 97.138 RON | 407.493 RON | 471.932 RON | 420.986 RON | 948.678 RON | 418.579 RON |
|---|
| Active imobilizate | 499 RON | — | — | — | 40.504 RON | 58.196 RON | 28.789 RON | 6.815 RON | 13.633 RON | 7.341 RON | 1.049 RON | — | — | 15.586 RON | 7.793 RON | — | — |
|---|
| Active circulante | 51.802 RON | 90.709 RON | 208.386 RON | 268.929 RON | 187.051 RON | 111.577 RON | 110.653 RON | 146.084 RON | 196.413 RON | 128.770 RON | 372.699 RON | 97.138 RON | 407.493 RON | 456.346 RON | 413.193 RON | 948.678 RON | 418.579 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 43.743 RON | 85.175 RON | 199.923 RON | 251.775 RON | 203.843 RON | 130.094 RON | 109.408 RON | 109.719 RON | 59.131 RON | 73.271 RON | 139.321 RON | 60.598 RON | 350.506 RON | 347.443 RON | 357.621 RON | 229.270 RON | 214.492 RON |
|---|
| Datorii totale | 8.558 RON | 5.534 RON | 8.463 RON | 17.154 RON | 23.712 RON | 8.288 RON | 14.879 RON | 43.180 RON | 150.915 RON | 62.840 RON | 234.427 RON | 36.540 RON | 56.987 RON | 124.489 RON | 63.365 RON | 719.408 RON | 204.087 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 2 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 |
|---|