Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/25950308
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: IGNAT RALUCA MARCELA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
2.034 RON
Profit net
-2.498 RON
Capitaluri proprii
-30.925 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2025 (regresie liniară pe anii raportați): 65.334 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 1.570 RON | 25.453 RON | 27.430 RON | 27.478 RON | 54.111 RON | 52.321 RON | 82.165 RON | 152.800 RON | 326.203 RON | 143.839 RON | 66.770 RON | — | 4.609 RON | 18.146 RON | 5.191 RON | 2.034 RON | — |
| Profit net | -8.150 RON | -1.863 RON | 3.803 RON | 104 RON | 2.161 RON | -2.122 RON | -2.006 RON | 81.398 RON | -86.871 RON | 17.776 RON | 11.630 RON | 0 RON |
Comparație cu 560 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 93), pentru anul 2024.
Peste 14% dintre firmele comparabile
Peste 28% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -7.651 RON |
| -13.769 RON |
| -5.324 RON |
| -4.284 RON |
| -2.498 RON |
| Total active | 686 RON | 7.071 RON | 4.832 RON | 3.000 RON | 3.976 RON | 1.083 RON | 10.208 RON | 67.851 RON | 39.648 RON | 25.856 RON | 3.840 RON | 17.340 RON | 42.138 RON | 36.916 RON | 32.900 RON | 31.478 RON | 31.479 RON |
|---|
| Active imobilizate | 503 RON | — | — | — | 1.372 RON | 458 RON | — | 13.500 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 183 RON | 7.071 RON | 4.832 RON | 3.000 RON | 2.604 RON | 625 RON | 10.208 RON | 54.351 RON | 39.648 RON | 25.856 RON | 3.840 RON | 17.340 RON | 42.138 RON | 36.916 RON | 32.900 RON | 31.478 RON | 31.479 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -7.950 RON | -9.813 RON | -6.010 RON | -5.905 RON | -3.744 RON | -5.866 RON | -7.872 RON | 73.526 RON | -13.346 RON | 4.431 RON | 2.601 RON | 2.601 RON | -5.050 RON | -18.819 RON | -24.143 RON | -28.427 RON | -30.925 RON |
|---|
| Datorii totale | 8.636 RON | 16.884 RON | 10.842 RON | 8.905 RON | 7.720 RON | 6.949 RON | 18.080 RON | 7.825 RON | 66.494 RON | 34.925 RON | 14.739 RON | 14.739 RON | 47.188 RON | 55.735 RON | 57.043 RON | 59.905 RON | 62.404 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | — | — | 2 | 2 | 9 | 4 | 1 | 1 | 0 | — | — | — | — | — |
|---|