Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 17 iul. 2017 și 19 apr. 2024.
TAMPLARIE PVC
Lucrari de montaj usi Scoala Primara Recea
USA PVC
Furnizare
PACHET TAMPLARIE PVC SCOALA PRIMARA RECEA
Furnizare
Furnizare
Furnizare
Pachet Usi grup sanitar
Amortizor pentru usi PVC
Jaluzele verticale
Jaluzele verticale
Jaluzele verticale
Jaluzele verticale
Usi interior PVC
geamuri si usi din tamplarie PVC
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/26040602
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: ZAHARIA LIVIU
Prin: ZAHARIA LIVIU
Prin: ZAHARIA LIVIU
Prin: ZAHARIA LIVIU
Prin: ZAHARIA LIVIU
Prin: ZAHARIA LIVIU
Prin: ZAHARIA LIVIU
Prin: ZAHARIA LIVIU
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
229.858 RON
Profit net
-168.430 RON
Capitaluri proprii
-120.131 RON
Număr mediu salariați
4
Proiecție cifră de afaceri 2025 (regresie liniară pe anii raportați): 722.770 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 8.000 RON | 111.151 RON | 95.272 RON | 45.030 RON | 45.449 RON | 109.105 RON | 219.712 RON | 196.839 RON | 137.535 RON | 137.040 RON | 717.610 RON | 870.791 RON | 1.141.021 RON | 229.858 RON |
| Profit net | -816 RON | 1.717 RON | 2.674 RON | 408 RON | -19.090 RON | 252 RON | 4.074 RON | 3.081 RON | -10.632 RON | -50.596 RON | 44.993 RON | 16.611 RON | 56.512 RON | -168.430 RON |
| Total active | 7.624 RON |
Comparație cu 91 firme din județul Neamţ care au același domeniu de activitate (CAEN 22), pentru anul 2024.
Peste 31% dintre firmele comparabile
Peste 3% dintre firmele comparabile
Peste 59% dintre firmele comparabile
Peste 6% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 16.418 RON |
| 8.346 RON |
| 20.228 RON |
| 26.622 RON |
| 45.363 RON |
| 21.722 RON |
| 11.198 RON |
| 6.153 RON |
| 2.966 RON |
| 238.934 RON |
| 540.534 RON |
| 331.907 RON |
| 663.170 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 295.409 RON | 286.921 RON | 284.253 RON |
|---|
| Active circulante | 7.624 RON | 16.418 RON | 8.346 RON | 20.228 RON | 26.622 RON | 45.363 RON | 21.722 RON | 11.198 RON | 6.153 RON | 2.966 RON | 238.934 RON | 245.125 RON | 44.986 RON | 378.917 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -616 RON | 1.101 RON | 3.774 RON | 5.713 RON | -13.377 RON | -13.126 RON | -9.051 RON | -5.970 RON | -16.572 RON | -67.168 RON | -72.771 RON | -8.212 RON | 48.300 RON | -120.131 RON |
|---|
| Datorii totale | 8.240 RON | 15.317 RON | 4.572 RON | 14.515 RON | 39.999 RON | 58.489 RON | 30.773 RON | 17.168 RON | 22.725 RON | 70.134 RON | 311.705 RON | 548.746 RON | 283.607 RON | 783.301 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 | 4 | 5 | 4 | 4 | 6 | 4 | 5 | 4 |
|---|