Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/26233115
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: MUSTEŢA IOANA
Prin: MUSTEŢA IOANA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
175.176 RON
Profit net
8.315 RON
Capitaluri proprii
96.748 RON
Număr mediu salariați
3
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 194.139 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 3.640 RON | 69.110 RON | 98.197 RON | 133.033 RON | 77.812 RON | 81.362 RON | 82.339 RON | 75.715 RON | 140.278 RON | 159.034 RON | 166.615 RON | 143.018 RON | 155.179 RON | 161.243 RON | 170.686 RON | 159.690 RON | 175.176 RON |
| Profit net | -4.327 RON | -13.621 RON | 387 RON | 726 RON | 84 RON | 1.065 RON | -9.210 RON | -22.399 RON | 7.491 RON | 12.770 RON | 2.936 RON |
Comparație cu 937 firme din județul Caraş-Severin care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 38% dintre firmele comparabile
Peste 57% dintre firmele comparabile
Peste 79% dintre firmele comparabile
Peste 9% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -7.781 RON |
| -14.155 RON |
| -31.356 RON |
| 226.510 RON |
| -64.269 RON |
| 8.315 RON |
| Total active | 14.267 RON | 22.588 RON | 10.553 RON | 29.721 RON | 54.079 RON | 102.693 RON | 150.594 RON | 197.219 RON | 220.196 RON | 241.954 RON | 222.220 RON | 194.395 RON | 153.480 RON | 172.948 RON | 168.023 RON | 106.509 RON | 112.107 RON |
|---|
| Active imobilizate | 846 RON | 734 RON | 566 RON | 398 RON | 230 RON | 62 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 13.421 RON | 21.854 RON | 9.987 RON | 29.323 RON | 53.849 RON | 102.631 RON | 150.594 RON | 197.219 RON | 220.196 RON | 241.954 RON | 222.220 RON | 194.395 RON | 153.480 RON | 172.948 RON | 168.023 RON | 106.509 RON | 112.107 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -4.127 RON | -17.748 RON | -17.361 RON | -16.635 RON | -16.551 RON | -15.486 RON | -24.696 RON | -47.095 RON | -39.604 RON | -26.834 RON | -23.898 RON | -31.679 RON | -45.834 RON | -77.190 RON | 149.320 RON | 85.051 RON | 96.748 RON |
|---|
| Datorii totale | 18.394 RON | 40.336 RON | 27.914 RON | 46.356 RON | 70.630 RON | 118.179 RON | 175.290 RON | 244.314 RON | 259.800 RON | 268.788 RON | 246.118 RON | 226.074 RON | 199.314 RON | 250.138 RON | 18.703 RON | 21.458 RON | 15.359 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 3 | 5 | 4 | 4 | 4 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
|---|