Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/26329644
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: GAVRILESCU PAUL-PETRU
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
244.188 RON
Profit net
182.376 RON
Capitaluri proprii
2.015.398 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 289.746 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 179.878 RON | 211.800 RON | 170.039 RON | 196.106 RON | 196.752 RON | 162.510 RON | 204.651 RON | 241.830 RON | 221.020 RON | 244.188 RON |
| Profit net | 0 RON | 8.411 RON | 154.778 RON | 146.376 RON | 127.013 RON | 163.879 RON | 146.124 RON | 170.830 RON | 143.245 RON | 108.111 RON | 165.358 RON | 201.494 RON | 174.770 RON | 182.376 RON |
| Total active | 2.970 RON | 597.979 RON |
Comparație cu 26 firme din județul Vaslui care au același domeniu de activitate (CAEN 64), pentru anul 2025.
Peste 54% dintre firmele comparabile
Peste 73% dintre firmele comparabile
Peste 64% dintre firmele comparabile
Peste 56% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 568.837 RON |
| 866.047 RON |
| 1.241.867 RON |
| 1.570.421 RON |
| 957.342 RON |
| 1.349.807 RON |
| 1.592.334 RON |
| 2.090.966 RON |
| 2.531.982 RON |
| 2.884.627 RON |
| 3.252.680 RON |
| 3.843.540 RON |
| Active imobilizate | 762 RON | 762 RON | 762 RON | 762 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 2.208 RON | 597.217 RON | 568.075 RON | 865.285 RON | 1.241.867 RON | 1.570.421 RON | 957.342 RON | 1.349.807 RON | 1.592.334 RON | 2.090.966 RON | 2.531.982 RON | 2.884.627 RON | 3.252.680 RON | 3.843.540 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 200 RON | 8.611 RON | 163.389 RON | 309.764 RON | 436.777 RON | 600.656 RON | 746.780 RON | 917.610 RON | 1.060.855 RON | 1.291.401 RON | 1.456.759 RON | 1.658.252 RON | 1.833.022 RON | 2.015.398 RON |
|---|
| Datorii totale | 4.100 RON | 590.698 RON | 406.778 RON | 556.283 RON | 805.090 RON | 969.765 RON | 210.562 RON | 432.197 RON | 531.479 RON | 799.565 RON | 1.075.223 RON | 1.226.375 RON | 1.419.658 RON | 1.828.142 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|