Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 26 mai 2017 și 26 ian. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 159 atribuiri.
Servicii de colectare, de transport si de eliminare a deseurilor spitalicesti
Colectare,transport si eliminare deseuri medicale
Achizitie servicii de colectare, transport și eliminare deseuri medicale scoli
Achizitie publica SERVICII COLECTARE DESEURI MEDICALE PERICULOASE CRESE - LUNA IANUARIE 2023
Colectare,transport si eliminare deseuri medicale centre si cabinete medicale denta- septembrie 2023
Achizitie publica servicii de Colectare,transport si eliminare deseuri medicale -AUGUST 2023
Colectare,transport si eliminare deseuri medicale- iulie 2023
Achizitie publica SERVICII COLECTARE DESEURI MEDICALE PERICULOASE CRESE - LUNA DECEMBRIE 2022
Colectare,transport si eliminare deseuri chimice
Colectare,transport si eliminare deseuri chimice
Achizitie publica SERVICII COLECTARE DESEURI MEDICALE PERICULOASE CRESE - LUNA NOIEMBRIE 2022
Colectare,transport si eliminare deseuri medicale pentru cabinetele dentare- noiembrie 2022
Colectare,transport si eliminare deseuri medicale centre DAS- noiembrie 2022
Colectare,transport si eliminare deseuri medicale pentru cabinetele medicale scolare- noiembrie 2022
Colectare,transport si eliminare deseuri medicale pentru cabinetele dentare
Colectare,transport si eliminare deseuri medicale pentru centrele din cadrul DAS
Colectare,transport si eliminare deseuri medicale pentru cabinetele medicale scolare
Achizitie publica serv colectare deseuri medicale CABINETE MED DENTARE -septembrie 2022
Achizitie publica servicii colectare deseuri medicale periculoase CENTRE DAS -septembrie 2022
Achizitie publica servicii colectare deseuri med. cabinete scolare, prescolare, dentare-sept 2022
Achizitie publica servicii de Colectare deseuri medicale pt. cab. med. sc. si presc. AUGUST 2022
Achizitie publica SERVICII COLECTARE DESEURI MEDICALE PERICULOASE CRESE - LUNA AUGUST 2022
Achizitie publica serv. de Colectare,transport si eliminare deseuri med. centre - august 2022
Achizitie publica servicii Colectare,transport si eliminare deseuri med. cab. med. dentare august 22
Achizitie publica SERVICII COLECTARE DESEURI MEDICALE PERICULOASE CRESE - LUNA IULIE 2022
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/26524920
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
290.883 RON
Profit net
161.077 RON
Capitaluri proprii
42.284 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 334.473 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 28.638 RON | 102.640 RON | 124.640 RON | 135.107 RON | 135.315 RON | 110.837 RON | 147.889 RON | 179.451 RON | 200.679 RON | 239.096 RON | 234.881 RON | 272.614 RON | 298.019 RON | 298.995 RON | 272.211 RON | 290.883 RON |
| Profit net | -10.172 RON | 19.448 RON | 31.770 RON | 36.954 RON | 39.723 RON | 74.570 RON | 61.281 RON | 22.471 RON | 11.959 RON | 39.817 RON | 35.438 RON | 126.311 RON | 179.268 RON | 154.503 RON |
Comparație cu 51 firme din județul Dâmboviţa care au același domeniu de activitate (CAEN 38), pentru anul 2025.
Peste 35% dintre firmele comparabile
Peste 71% dintre firmele comparabile
Peste 31% dintre firmele comparabile
Peste 55% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 152.470 RON |
| 161.077 RON |
| Total active | 21.265 RON | 51.947 RON | 63.453 RON | 81.265 RON | 65.057 RON | 122.804 RON | 181.772 RON | 183.734 RON | 184.374 RON | 199.652 RON | 231.124 RON | 347.497 RON | 69.510 RON | 56.152 RON | 52.851 RON | 55.639 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | 96.305 RON | 70.019 RON | 43.734 RON | 17.448 RON | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 21.265 RON | 51.947 RON | 63.453 RON | 81.265 RON | 65.057 RON | 122.804 RON | 85.467 RON | 113.715 RON | 140.640 RON | 182.204 RON | 231.124 RON | 347.497 RON | 69.510 RON | 56.152 RON | 52.851 RON | 55.639 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -9.842 RON | 9.582 RON | 32.166 RON | 37.334 RON | 40.119 RON | 114.689 RON | 125.970 RON | 128.440 RON | 140.400 RON | 180.216 RON | 215.655 RON | 341.966 RON | 31.234 RON | 35.736 RON | 38.207 RON | 42.284 RON |
|---|
| Datorii totale | 31.107 RON | 42.365 RON | 31.287 RON | 43.931 RON | 24.938 RON | 8.115 RON | 55.802 RON | 55.294 RON | 43.974 RON | 19.436 RON | 15.469 RON | 5.531 RON | 38.276 RON | 20.416 RON | 14.644 RON | 13.355 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|