Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/26813708
Firmă radiată din Registrul Comerțului
Această persoană juridică nu mai există. Datele de mai jos sunt păstrate ca arhivă istorică și nu descriu o firmă activă.
Stare în registru: radiată
Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-07-26.
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: PANDURU NICULAE
Prin: PANDURU NICULAE
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
105.435 RON
Profit net
-180.778 RON
Capitaluri proprii
16.565 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2025 (regresie liniară pe anii raportați): 274.874 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 204.718 RON | 324.273 RON | 331.582 RON | 312.055 RON | 346.464 RON | 305.223 RON | 306.146 RON | 336.630 RON | 189.319 RON | 334.072 RON | 285.440 RON | 162.839 RON | 528.837 RON | 313.231 RON | 105.435 RON |
| Profit net | -71 RON | -8.612 RON | 1.705 RON | 5.510 RON | 925 RON | -6.961 RON | -17.364 RON | 22.227 RON | 7.599 RON | 30.656 RON | 34.335 RON | 13.363 RON | 55.625 RON | 13.202 RON | -180.778 RON |
Comparație cu 2179 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 45), pentru anul 2024.
Peste 30% dintre firmele comparabile
Peste 4% dintre firmele comparabile
Peste 53% dintre firmele comparabile
Peste 26% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Total active | 142.265 RON | 222.325 RON | 330.804 RON | 410.810 RON | 415.554 RON | 407.397 RON | 449.325 RON | 490.254 RON | 623.943 RON | 656.804 RON | 685.354 RON | 881.276 RON | 709.763 RON | 734.905 RON | 31.999 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | 1.807 RON | 3.978 RON | 2.759 RON | 2.759 RON | 2.759 RON | 2.759 RON | 0 RON | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 142.265 RON | 222.325 RON | 330.804 RON | 409.003 RON | 411.576 RON | 404.638 RON | 446.566 RON | 487.495 RON | 621.184 RON | 656.804 RON | 685.354 RON | 881.276 RON | 709.763 RON | 734.905 RON | 31.999 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 429 RON | -8.183 RON | -6.477 RON | -967 RON | -42 RON | -7.003 RON | -24.993 RON | 42.562 RON | 44.404 RON | 80.818 RON | 115.153 RON | 128.516 RON | 184.141 RON | 197.343 RON | 16.565 RON |
|---|
| Datorii totale | 141.836 RON | 230.508 RON | 337.281 RON | 411.777 RON | 415.596 RON | 414.400 RON | 474.318 RON | 447.692 RON | 579.539 RON | 575.986 RON | 570.201 RON | 752.760 RON | 525.622 RON | 537.562 RON | 15.434 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 3 | 4 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|