Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/27227014
Firmă radiată din Registrul Comerțului
Această persoană juridică nu mai există. Datele de mai jos sunt păstrate ca arhivă istorică și nu descriu o firmă activă.
Stare în registru: radiată
Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-07-26.
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: ORBAN ZSOLT
Prin: ORBAN ZSOLT
Prin: ORBAN ZSOLT
Prin: ORBAN ZSOLT
Prin: ORBAN ZSOLT
Prin: ORBAN ZSOLT
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
9.509 RON
Profit net
5.759 RON
Capitaluri proprii
503 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2023 (regresie liniară pe anii raportați): 211.443 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 71.315 RON | 151.631 RON | 261.313 RON | 346.940 RON | 419.349 RON | 458.404 RON | 394.167 RON | 314.071 RON | 266.010 RON | 255.753 RON | 227.478 RON | 162.077 RON | 9.509 RON | — | — | — |
| Profit net | -5.292 RON | -9.415 RON | 637 RON | 859 RON | 7.947 RON | 4.614 RON | 14.457 RON | 10.256 RON | 13.465 RON | 16.462 RON | 12.924 RON | -9.628 RON | -11.791 RON | 0 RON |
Comparație cu 3656 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2022.
Peste 13% dintre firmele comparabile
Peste 17% dintre firmele comparabile
Peste 55% dintre firmele comparabile
Peste 3% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 0 RON |
| 5.759 RON |
| Total active | 8.999 RON | 6.771 RON | 18.481 RON | 30.964 RON | 43.340 RON | 83.814 RON | 101.120 RON | 101.348 RON | 94.953 RON | 81.964 RON | 50.987 RON | 31.619 RON | 9.745 RON | 9.745 RON | 9.337 RON | 1.574 RON |
|---|
| Active imobilizate | 535 RON | 535 RON | 535 RON | 535 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 8.464 RON | 6.236 RON | 17.946 RON | 30.429 RON | 43.340 RON | 83.814 RON | 101.120 RON | 101.348 RON | 94.953 RON | 81.964 RON | 50.987 RON | 31.619 RON | 9.745 RON | 9.745 RON | 9.337 RON | 1.574 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -5.092 RON | -14.507 RON | -13.870 RON | -13.011 RON | -5.064 RON | -450 RON | 1.446 RON | 10.496 RON | 13.705 RON | 30.167 RON | 16.164 RON | 6.536 RON | -5.256 RON | -5.256 RON | -5.256 RON | 503 RON |
|---|
| Datorii totale | 14.230 RON | 21.278 RON | 32.351 RON | 43.975 RON | 48.404 RON | 84.264 RON | 99.674 RON | 90.957 RON | 81.248 RON | 51.797 RON | 34.823 RON | 25.083 RON | 15.001 RON | 15.001 RON | 14.593 RON | 1.071 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 1 | 2 | 2 | 3 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — |
|---|