Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/27295752
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (0 persoane verificate).
Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
361.136 RON
Profit net
-9.420 RON
Capitaluri proprii
-839.083 RON
Număr mediu salariați
6
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 380.372 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | — | 613.062 RON | 203.821 RON | 434.457 RON | 713.092 RON | 670.260 RON | 349.741 RON | 412.078 RON | 222.036 RON | 370.344 RON | 384.696 RON | 423.032 RON | 490.560 RON | 370.568 RON | 501.412 RON | 361.136 RON |
| Profit net | -2.827 RON | 25.398 RON | -32.387 RON | -53.913 RON | 133.494 RON | 107.107 RON | -130.388 RON | -177.952 RON | -102.300 RON | -66.622 RON | -78.565 RON | 1.334 RON |
Comparație cu 57 firme din județul Argeş care au același domeniu de activitate (CAEN 80), pentru anul 2025.
Peste 47% dintre firmele comparabile
Peste 19% dintre firmele comparabile
Peste 58% dintre firmele comparabile
Peste 27% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -471.631 RON |
| -13.548 RON |
| 32.135 RON |
| -9.420 RON |
| Total active | 4.386 RON | 191.826 RON | 66.570 RON | 247.124 RON | 533.593 RON | 749.733 RON | 709.948 RON | 616.703 RON | 595.801 RON | 627.533 RON | 677.363 RON | 634.685 RON | 78.285 RON | 51.848 RON | 9.537 RON | 7.860 RON |
|---|
| Active imobilizate | 1.564 RON | 0 RON | 2.946 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 2.822 RON | 191.826 RON | 63.624 RON | 247.124 RON | 533.593 RON | 749.733 RON | 709.948 RON | 616.703 RON | 595.801 RON | 627.533 RON | 677.363 RON | 634.685 RON | 78.285 RON | 51.848 RON | 9.537 RON | 7.860 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -1.827 RON | 23.571 RON | -8.816 RON | -62.729 RON | 70.766 RON | 177.873 RON | 47.485 RON | -130.467 RON | -232.767 RON | -299.388 RON | -377.953 RON | -376.619 RON | -848.250 RON | -861.798 RON | -829.663 RON | -839.083 RON |
|---|
| Datorii totale | 6.213 RON | 168.255 RON | 75.386 RON | 309.853 RON | 462.827 RON | 571.860 RON | 662.463 RON | 747.170 RON | 828.568 RON | 926.921 RON | 1.055.316 RON | 1.011.304 RON | 926.535 RON | 913.646 RON | 839.200 RON | 846.943 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 40 | 16 | 34 | 49 | 41 | 26 | 26 | 15 | 18 | 17 | 15 | 15 | 7 | 8 | 6 |
|---|