Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/2731856
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: PARVU VASILE
Prin: PARVU VASILE
Prin: PARVU VASILE
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
117.951 RON
Profit net
-7.670 RON
Capitaluri proprii
97.626 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 123.748 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 217.032 RON | 175.220 RON | 103.958 RON | 118.373 RON | 137.497 RON | 169.080 RON | 258.772 RON | 217.286 RON | 223.210 RON | 208.106 RON | 204.954 RON | 147.022 RON | 118.068 RON | 105.357 RON | 89.403 RON | 111.596 RON | 117.951 RON |
| Profit net | 222 RON | -14.176 RON | -22.513 RON | 2.467 RON | 10.362 RON | 10.276 RON | 55.441 RON | 30.123 RON | 35.987 RON | 25.638 RON | 22.326 RON | 3.120 RON |
Comparație cu 1347 firme din județul Călăraşi care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 34% dintre firmele comparabile
Peste 27% dintre firmele comparabile
Peste 53% dintre firmele comparabile
Peste 18% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -12.682 RON |
| 8.828 RON |
| -4.400 RON |
| -1.365 RON |
| -7.670 RON |
| Total active | 249.653 RON | 178.226 RON | 152.667 RON | 170.997 RON | 156.637 RON | 154.439 RON | 203.852 RON | 171.163 RON | 200.962 RON | 225.822 RON | 188.444 RON | 168.930 RON | 156.598 RON | 137.030 RON | 130.648 RON | 133.330 RON | 107.894 RON |
|---|
| Active imobilizate | 390 RON | 6 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 3 RON | 3 RON | 3 RON | 3 RON |
|---|
| Active circulante | 249.263 RON | 178.220 RON | 152.667 RON | 170.997 RON | 156.637 RON | 154.439 RON | 203.852 RON | 171.163 RON | 200.962 RON | 225.822 RON | 188.444 RON | 168.930 RON | 156.598 RON | 137.027 RON | 130.645 RON | 133.327 RON | 107.891 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 149.086 RON | 134.899 RON | 112.386 RON | 114.853 RON | 125.215 RON | 135.491 RON | 190.932 RON | 157.899 RON | 193.886 RON | 219.524 RON | 176.165 RON | 158.232 RON | 145.550 RON | 128.062 RON | 123.662 RON | 122.296 RON | 97.626 RON |
|---|
| Datorii totale | 100.567 RON | 43.327 RON | 40.281 RON | 56.144 RON | 31.422 RON | 18.948 RON | 12.920 RON | 13.264 RON | 7.076 RON | 6.298 RON | 12.279 RON | 10.698 RON | 11.048 RON | 8.968 RON | 6.986 RON | 11.034 RON | 10.268 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 4 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|