Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/27704083
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: DEDEA MARIA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
256.574 RON
Profit net
-36.224 RON
Capitaluri proprii
-421.292 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 220.949 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 130.636 RON | 230.551 RON | 146.810 RON | 147.772 RON | 156.910 RON | 153.306 RON | 149.982 RON | 129.594 RON | 122.769 RON | 124.237 RON | 161.768 RON | 188.732 RON | 233.349 RON | 271.868 RON | 256.574 RON |
| Profit net | -29.194 RON | -24.331 RON | -35.451 RON | -20.614 RON | -19.443 RON | -23.531 RON | -39.754 RON | -44.085 RON | -30.735 RON | -31.837 RON | -22.005 RON | -15.042 RON | -20.689 RON |
Comparație cu 298 firme din județul Bistriţa-Năsăud care au același domeniu de activitate (CAEN 45), pentru anul 2025.
Peste 53% dintre firmele comparabile
Peste 14% dintre firmele comparabile
Peste 51% dintre firmele comparabile
Peste 66% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -28.558 RON |
| -36.224 RON |
| Total active | 12.221 RON | 19.940 RON | 7.109 RON | 13.548 RON | 20.655 RON | 20.944 RON | 20.215 RON | 25.323 RON | 79.947 RON | 180.013 RON | 200.573 RON | 209.644 RON | 198.128 RON | 176.567 RON | 161.313 RON |
|---|
| Active circulante | 12.221 RON | 19.940 RON | 7.109 RON | 13.548 RON | 20.655 RON | 20.944 RON | 20.215 RON | 25.323 RON | 79.947 RON | 180.013 RON | 200.573 RON | 209.644 RON | 198.128 RON | 176.567 RON | 161.313 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -28.994 RON | -53.325 RON | -88.776 RON | -109.391 RON | -128.833 RON | -152.364 RON | -192.118 RON | -236.203 RON | -266.938 RON | -298.775 RON | -320.780 RON | -335.821 RON | -356.510 RON | -385.068 RON | -421.292 RON |
|---|
| Datorii totale | 41.215 RON | 73.265 RON | 95.885 RON | 122.939 RON | 149.488 RON | 173.308 RON | 212.333 RON | 261.526 RON | 346.885 RON | 478.788 RON | 521.353 RON | 545.465 RON | 554.638 RON | 561.635 RON | 582.605 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|