Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/27793722
Firmă radiată din Registrul Comerțului
Această persoană juridică nu mai există. Datele de mai jos sunt păstrate ca arhivă istorică și nu descriu o firmă activă.
Stare în registru: radiată
Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-07-26.
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: SCARLAT IOANA
Prin: SCARLAT IOANA
Prin: SCARLAT IOANA
Prin: SCARLAT IOANA
Prin: SCARLAT IOANA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
36.318 RON
Profit net
-94.585 RON
Capitaluri proprii
-405.081 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2023 (regresie liniară pe anii raportați): 47.401 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | — | 155.920 RON | 141.564 RON | 58.469 RON | 63.263 RON | 45.584 RON | 64.058 RON | 87.562 RON | 120.529 RON | 62.514 RON | 90.062 RON | 64.328 RON | 36.318 RON | — | — |
| Profit net | -232 RON | -5.179 RON | -10.476 RON | -26.125 RON | -18.451 RON | -16.193 RON | -15.466 RON | -25.407 RON | -11.790 RON | -10.912 RON | -15.070 RON | -16.271 RON | -27.411 RON |
Comparație cu 12216 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2022.
Peste 22% dintre firmele comparabile
Peste 14% dintre firmele comparabile
Peste 58% dintre firmele comparabile
Peste 9% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -77.157 RON |
| -94.585 RON |
| Total active | 968 RON | 28.194 RON | 37.673 RON | 81.918 RON | 103.342 RON | 133.024 RON | 121.277 RON | 82.486 RON | 24.237 RON | 42.696 RON | 49.646 RON | 66.898 RON | 213.420 RON | 136.467 RON | 14 RON |
|---|
| Active imobilizate | 417 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 136.437 RON | 136.437 RON | — |
|---|
| Active circulante | 551 RON | 28.194 RON | 37.673 RON | 81.918 RON | 103.342 RON | 133.024 RON | 121.277 RON | 82.486 RON | 24.237 RON | 42.696 RON | 49.646 RON | 66.898 RON | 76.983 RON | 30 RON | 14 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -32 RON | -5.211 RON | -15.687 RON | -41.812 RON | -60.632 RON | -76.825 RON | -92.291 RON | -117.698 RON | -129.488 RON | -140.400 RON | -155.587 RON | -171.858 RON | -199.229 RON | -276.386 RON | -405.081 RON |
|---|
| Datorii totale | 1.000 RON | 33.405 RON | 54.949 RON | 125.319 RON | 165.563 RON | 211.438 RON | 214.159 RON | 200.775 RON | 155.198 RON | 184.569 RON | 206.706 RON | 239.347 RON | 413.240 RON | 412.853 RON | 405.095 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 4 | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — |
|---|