Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 27 sept. 2017 și 16 mar. 2020.
studii hidrogeologice
studii hidrogeologice
Studiu hidrogeologic privind instituirea zonelor de protectie sanitara -captari apa com.LETCA, SALAJ
servicii intocmire studiu hidrogeologic
studiu hidrogeologic
Studiu hidrogeolgic
ACHIZITIE STUDIU HIDROGEOLOGIC IN LOC. VALENII LAPUSULUI
Achizitie studiu hidrogeologic
Documentatie tehnica pentru obtinerea avizului de gospodarire a apelor pentru executie foraj
Documentatie tehnica pentru obtinerea avizului modificator de gospodarire a apelor
Documentatie tehnica pentru obtinerea autorizatiei de gospodarire a apelor
alimentare apa
Modificat autorizatie de gospodarire apa Alimentare cu apa Agrij Pausa
STUDII TEHNICE -STUDIU HIDROGEOLOGIC FORAJE EXISTENTE IN LOCALITATEA MARCA CU EXPERTIZARE INHGA
ACHIZITIE STUDIU HIDROGEOLOGIC PENTRU REALIZAREA RETELEI DE ALIMENTARE CU APA IN COMUNA NEGRENI
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/27980461
Firmă radiată din Registrul Comerțului
Această persoană juridică nu mai există. Datele de mai jos sunt păstrate ca arhivă istorică și nu descriu o firmă activă.
Stare în registru: radiată
Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-07-26.
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: AVRAM NINA MARIA
Prin: AVRAM NINA MARIA
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
27.699 RON
Profit net
12.625 RON
Capitaluri proprii
12.865 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2023 (regresie liniară pe anii raportați): 37.950 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 13.500 RON | 64.650 RON | 92.600 RON | 65.150 RON | 62.600 RON | 56.900 RON | 60.964 RON | 63.400 RON | 53.200 RON | 36.000 RON | 28.200 RON | 27.699 RON |
| Profit net | 1.897 RON | 36.946 RON | 66.715 RON | 14.756 RON | 26.105 RON | 13.816 RON | 33.023 RON | 36.333 RON | 33.620 RON | 22.079 RON | 14.603 RON | 12.625 RON |
| Total active | 4.602 RON | 40.148 RON | 106.586 RON | 120.049 RON | 146.295 RON | 64.144 RON | 73.471 RON | 67.144 RON | 35.011 RON |
Comparație cu 1618 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 71), pentru anul 2022.
Peste 17% dintre firmele comparabile
Peste 29% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 56.599 RON |
| 25.720 RON |
| 15.767 RON |
| Active imobilizate | 1.753 RON | 1.023 RON | 2.560 RON | — | — | — | — | 1.716 RON | 343 RON | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 2.849 RON | 39.125 RON | 104.026 RON | 120.049 RON | 146.295 RON | 64.144 RON | 73.471 RON | 65.428 RON | 34.668 RON | 56.599 RON | 25.720 RON | 15.767 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 2.097 RON | 39.043 RON | 104.430 RON | 119.185 RON | 145.290 RON | 39.137 RON | 72.159 RON | 36.573 RON | 33.860 RON | 55.939 RON | 14.843 RON | 12.865 RON |
|---|
| Datorii totale | 2.505 RON | 1.105 RON | 2.156 RON | 864 RON | 1.005 RON | 25.007 RON | 1.312 RON | 30.571 RON | 1.151 RON | 660 RON | 10.877 RON | 2.902 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — |
|---|