Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/28330262
Firmă radiată din Registrul Comerțului
Această persoană juridică nu mai există. Datele de mai jos sunt păstrate ca arhivă istorică și nu descriu o firmă activă.
Stare în registru: radiată
Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-07-26.
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: NECULA DANIEL
Prin: NECULA DANIEL
Prin: NECULA DANIEL
Prin: NECULA DANIEL
Prin: NECULA DANIEL
Prin: NECULA DANIEL
Prin: NECULA DANIEL
Prin: NECULA DANIEL
Prin: NECULA DANIEL
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
38.067 RON
Profit net
-4.427 RON
Capitaluri proprii
-202.640 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2025 (regresie liniară pe anii raportați): 25.199 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 10.421 RON | 116.763 RON | 22.215 RON | 24.903 RON | 27.512 RON | 29.375 RON | 28.316 RON | 30.753 RON | 13.185 RON | 11.802 RON | 23.310 RON | 36.018 RON | 44.168 RON | 38.067 RON |
| Profit net | -22.806 RON | -26.536 RON | -33.683 RON | -25.922 RON | -9.976 RON | -2.534 RON | -2.710 RON | -37.601 RON | -24.578 RON | -10.536 RON | 7.126 RON | 2.564 RON | -11.219 RON | -4.427 RON |
Comparație cu 2829 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 56), pentru anul 2024.
Peste 13% dintre firmele comparabile
Peste 36% dintre firmele comparabile
Peste 31% dintre firmele comparabile
Peste 7% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Total active |
|---|
| 13.263 RON |
| 11.582 RON |
| 3.086 RON |
| 3.221 RON |
| 2.453 RON |
| 6.209 RON |
| 5.447 RON |
| 32.058 RON |
| 18.001 RON |
| 13.839 RON |
| 24.944 RON |
| 18.791 RON |
| 14.033 RON |
| 771 RON |
| Active imobilizate | 1.055 RON | 1.055 RON | 1.055 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
|---|
| Active circulante | 12.208 RON | 10.527 RON | 2.031 RON | 3.221 RON | 2.453 RON | 6.209 RON | 5.447 RON | 32.058 RON | 18.001 RON | 13.839 RON | 24.944 RON | 18.791 RON | 14.033 RON | 771 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -22.606 RON | -49.142 RON | -82.825 RON | -108.748 RON | -118.724 RON | -121.258 RON | -123.968 RON | -161.569 RON | -186.147 RON | -196.683 RON | -189.557 RON | -186.993 RON | -198.213 RON | -202.640 RON |
|---|
| Datorii totale | 35.869 RON | 60.724 RON | 85.911 RON | 111.969 RON | 121.177 RON | 127.467 RON | 129.415 RON | 193.627 RON | 204.148 RON | 210.522 RON | 214.501 RON | 205.784 RON | 212.246 RON | 203.411 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 3 | 1 | 4 | 4 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 |
|---|