Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/28458068
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (0 persoane verificate).
Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
490.737 RON
Profit net
-46.703 RON
Capitaluri proprii
-145.328 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 367.647 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 0 RON | 40 RON | 104 RON | 375 RON | 896 RON | 130 RON | — | 20 RON | 20 RON | — | 8.727 RON | 98.891 RON | 335.396 RON | 513.426 RON | 490.737 RON |
| Profit net | -1.137 RON | -3.556 RON | -2.501 RON | -2.698 RON | -3.037 RON | -3.958 RON | 0 RON | 20 RON | 20 RON | -128 RON | -9.028 RON | -28.329 RON | -24.245 RON | -37.114 RON | -46.703 RON |
Comparație cu 139 firme din județul Vrancea care au același domeniu de activitate (CAEN 10), pentru anul 2025.
Peste 63% dintre firmele comparabile
Peste 11% dintre firmele comparabile
Peste 37% dintre firmele comparabile
Peste 89% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Total active | 576 RON | 580 RON | 579 RON | 579 RON | 795 RON | 630 RON | 630 RON | 20 RON | 20 RON | 11.746 RON | 34.069 RON | 31.215 RON | 157.332 RON | 175.464 RON | 263.198 RON |
|---|
| Active imobilizate | 419 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 157 RON | 580 RON | 579 RON | 579 RON | 795 RON | 630 RON | 630 RON | 20 RON | 20 RON | 11.746 RON | 34.069 RON | 31.215 RON | 157.332 RON | 175.464 RON | 263.198 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -137 RON | -3.693 RON | -6.194 RON | -8.892 RON | -11.929 RON | -15.887 RON | -15.887 RON | 20 RON | 20 RON | 92 RON | -8.936 RON | -37.265 RON | -61.510 RON | -98.625 RON | -145.328 RON |
|---|
| Datorii totale | 1.213 RON | 4.773 RON | 7.273 RON | 9.971 RON | 13.224 RON | 17.017 RON | 17.017 RON | 0 RON | 0 RON | 11.654 RON | 43.005 RON | 68.480 RON | 218.842 RON | 274.089 RON | 408.526 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | — | — | 1 | — | — | — | — | — | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 |
|---|