Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 16 dec. 2021 și 16 dec. 2021.
Alimente, bauturi, tutun si produse conexe (Rev.2)
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/28635380
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: TIMOFTE VASILE
Prin: TIMOFTE VASILE
Prin: TIMOFTE VASILE
Prin: TIMOFTE VASILE
Prin: TIMOFTE VASILE
Prin: TIMOFTE VASILE
Prin: TIMOFTE VASILE
Prin: TIMOFTE VASILE
Prin: TIMOFTE VASILE
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
287.018 RON
Profit net
-1.355 RON
Capitaluri proprii
55.186 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 342.784 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 40.161 RON | 81.984 RON | 30.613 RON | 81.894 RON | 218.302 RON | 219.930 RON | 206.238 RON | 186.168 RON | 173.282 RON | 268.810 RON | 290.266 RON | 288.731 RON | 299.261 RON | 248.862 RON | 287.018 RON |
| Profit net | -3.712 RON | -3.208 RON | -5.203 RON | 8.146 RON | 13.662 RON | 2.645 RON | -5.821 RON | 7.901 RON | 2.860 RON | 12.072 RON | 14.901 RON | -1.509 RON | 13.498 RON | 109 RON | -1.355 RON |
Comparație cu 717 firme din județul Neamţ care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2025.
Peste 42% dintre firmele comparabile
Peste 19% dintre firmele comparabile
Peste 48% dintre firmele comparabile
Peste 39% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Total active | 28.044 RON | 25.159 RON | 52.135 RON | 84.660 RON | 130.664 RON | 170.614 RON | 161.054 RON | 142.643 RON | 125.349 RON | 100.789 RON | 93.150 RON | 99.607 RON | 114.841 RON | 118.089 RON | 122.321 RON |
|---|
| Active imobilizate | 789 RON | 215 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 10 RON | 10 RON | 10 RON |
|---|
| Active circulante | 27.255 RON | 24.944 RON | 52.135 RON | 84.660 RON | 130.664 RON | 170.614 RON | 161.054 RON | 142.643 RON | 125.349 RON | 100.789 RON | 93.150 RON | 99.607 RON | 114.831 RON | 118.079 RON | 122.311 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -3.512 RON | -6.720 RON | -11.923 RON | -3.778 RON | 9.885 RON | 12.529 RON | 6.708 RON | 14.609 RON | 17.469 RON | 29.541 RON | 44.442 RON | 42.933 RON | 56.432 RON | 56.541 RON | 55.186 RON |
|---|
| Datorii totale | 31.556 RON | 31.879 RON | 64.058 RON | 88.438 RON | 120.779 RON | 158.085 RON | 154.346 RON | 128.034 RON | 107.880 RON | 71.248 RON | 48.708 RON | 56.674 RON | 58.409 RON | 61.548 RON | 67.135 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 |
|---|