Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/28679751
Firmă aflată în procedură de insolvență
Registrul Comerțului înregistrează o procedură de insolvență, reorganizare judiciară sau faliment pentru această firmă. Verificați situația la zi înainte de a încheia un contract.
Stare în registru: insolvență
Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-07-26.
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: DUMITRU FLORINA
Prin: DUMITRU FLORINA
Prin: DUMITRU FLORINA
Prin: DUMITRU FLORINA
Prin: DUMITRU FLORINA
Prin: DUMITRU FLORINA
Prin: DUMITRU FLORINA
Prin: DUMITRU FLORINA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
2.532 RON
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-433.958 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2025 (regresie liniară pe anii raportați): 168.237 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 68.499 RON | 28.134 RON | 10.674 RON | 189.667 RON | 140.607 RON | 132.617 RON | 138.847 RON | 168.939 RON | 174.711 RON | 213.381 RON | 216.696 RON | 167.345 RON | 136.465 RON | 2.532 RON | — |
| Profit net | 78.698 RON | 92.017 RON | 43.578 RON | -28.932 RON | -99.499 RON | -67.345 RON | -97.090 RON | -142.931 RON | -111.101 RON | -41.591 RON | -8.202 RON | -25.783 RON | -12.189 RON | -13.790 RON |
Comparație cu 3633 firme din județul Prahova care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2024.
Peste 9% dintre firmele comparabile
Peste 24% dintre firmele comparabile
Peste 53% dintre firmele comparabile
Peste 1% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 0 RON |
| Total active | 81.966 RON | 175.739 RON | 223.283 RON | 196.275 RON | 95.313 RON | 66.964 RON | 73.142 RON | 56.949 RON | 60.798 RON | 56.523 RON | 59.748 RON | 41.786 RON | 27.400 RON | 38 RON | 38 RON |
|---|
| Active imobilizate | 1.210 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 80.756 RON | 175.739 RON | 223.283 RON | 196.275 RON | 95.313 RON | 66.964 RON | 73.142 RON | 56.949 RON | 60.798 RON | 56.523 RON | 59.748 RON | 41.786 RON | 27.400 RON | 38 RON | 38 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 78.898 RON | 170.916 RON | 214.494 RON | 185.562 RON | 86.063 RON | 18.719 RON | -78.371 RON | -221.302 RON | -332.403 RON | -373.994 RON | -382.196 RON | -407.979 RON | -420.167 RON | -433.957 RON | -433.958 RON |
|---|
| Datorii totale | 3.068 RON | 4.823 RON | 8.789 RON | 10.713 RON | 9.250 RON | 48.245 RON | 151.513 RON | 278.251 RON | 393.201 RON | 430.517 RON | 441.944 RON | 449.765 RON | 447.567 RON | 433.995 RON | 433.996 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 2 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 4 | 3 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 |
|---|