Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/2876970
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: MIHUŢ IOAN
Prin: MIHUŢ IOAN
Prin: MIHUŢ IOAN
Prin: MIHUŢ IOAN
Prin: MIHUŢ IOAN
Prin: MIHUŢ IOAN
Prin: MIHUŢ IOAN
Prin: MIHUŢ IOAN
Prin: MIHUŢ IOAN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
7.669 RON
Profit net
-3.388 RON
Capitaluri proprii
-221.835 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 13.110 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 20.268 RON | 26.669 RON | 29.061 RON | 34.955 RON | 37.745 RON | 51.423 RON | 46.670 RON | 13.204 RON | 23.336 RON | 6.881 RON | — | 8.861 RON | 12.168 RON | 25.067 RON | 32.641 RON | 13.810 RON | 7.669 RON |
| Profit net | -31.024 RON | -61.380 RON | -17.570 RON | -18.408 RON | -13.943 RON | 13.667 RON | -2.831 RON | -13.866 RON | 4.326 RON | -3.859 RON |
Comparație cu 2436 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2025.
Peste 8% dintre firmele comparabile
Peste 23% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 0 RON |
| -1.770 RON |
| 4.136 RON |
| 8.545 RON |
| -14.934 RON |
| -52.611 RON |
| -3.388 RON |
| Total active | 378.795 RON | 321.430 RON | 316.607 RON | 312.564 RON | 301.696 RON | 309.080 RON | 297.666 RON | 305.311 RON | 307.529 RON | 314.359 RON | — | 308.755 RON | 303.086 RON | 304.110 RON | 276.349 RON | 214.633 RON | 206.636 RON |
|---|
| Active imobilizate | 47.312 RON | 4.746 RON | 2.615 RON | 483 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 331.483 RON | 316.684 RON | 313.992 RON | 312.081 RON | 301.696 RON | 309.080 RON | 297.666 RON | 305.311 RON | 307.529 RON | 314.359 RON | — | 308.755 RON | 303.086 RON | 304.110 RON | 276.349 RON | 214.633 RON | 206.636 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -51.611 RON | -113.848 RON | -131.417 RON | -149.825 RON | -163.768 RON | -150.102 RON | -152.933 RON | -166.799 RON | -162.473 RON | -166.332 RON | 0 RON | -163.610 RON | -159.474 RON | -150.940 RON | -165.835 RON | -218.446 RON | -221.835 RON |
|---|
| Datorii totale | 432.655 RON | 437.527 RON | 450.273 RON | 464.638 RON | 467.713 RON | 461.431 RON | 452.848 RON | 472.110 RON | 470.002 RON | 480.691 RON | 0 RON | 472.365 RON | 462.560 RON | 455.050 RON | 442.184 RON | 433.079 RON | 428.471 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — | — | — | — |
|---|