Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/28898670
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: GINGHINĂ LUCIAN-IULIAN
Prin: GINGHINĂ LUCIAN-IULIAN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
4.900 RON
Profit net
-326 RON
Capitaluri proprii
-247.172 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2024 (regresie liniară pe anii raportați): 0 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 16.826 RON | 115.504 RON | 67.443 RON | 48.312 RON | 27.362 RON | — | 86.269 RON | 34.408 RON | 19.394 RON | 3.114 RON | 8.130 RON | 1.700 RON | 4.900 RON | — | — |
| Profit net | -8.821 RON | 4.884 RON | 3.601 RON | -56.985 RON | -31.476 RON | -19.005 RON | 527 RON | -7.557 RON | 2.455 RON | 905 RON | -37.007 RON | -36.333 RON | -47.003 RON | -15.229 RON | -326 RON |
Comparație cu 1066 firme din județul Constanţa care au același domeniu de activitate (CAEN 43), pentru anul 2023.
Peste 6% dintre firmele comparabile
Peste 12% dintre firmele comparabile
Peste 45% dintre firmele comparabile
Peste 2% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Total active | 50.914 RON | 49.084 RON | 51.579 RON | 32.021 RON | 17.240 RON | 15.113 RON | 27.040 RON | 28.236 RON | 41.879 RON | 23.762 RON | 17.050 RON | 18.122 RON | 23.505 RON | 21.488 RON | 22.197 RON |
|---|
| Active imobilizate | 439 RON | 439 RON | 439 RON | 439 RON | — | 7.750 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 50.475 RON | 48.645 RON | 51.140 RON | 31.582 RON | 17.240 RON | 7.363 RON | 27.040 RON | 28.236 RON | 41.879 RON | 23.762 RON | 17.050 RON | 18.122 RON | 23.505 RON | 21.488 RON | 22.197 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -8.621 RON | -3.737 RON | -136 RON | -57.121 RON | -88.597 RON | -107.602 RON | -107.075 RON | -114.632 RON | -112.176 RON | -111.271 RON | -148.278 RON | -184.611 RON | -231.614 RON | -246.845 RON | -247.172 RON |
|---|
| Datorii totale | 59.535 RON | 52.821 RON | 51.715 RON | 89.142 RON | 105.837 RON | 122.715 RON | 134.115 RON | 142.868 RON | 154.055 RON | 135.033 RON | 165.328 RON | 202.733 RON | 255.119 RON | 268.333 RON | 269.369 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 3 | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — |
|---|