Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 5 ian. 2024 și 20 apr. 2026.
Servicii de reparatie Case 430
Manopera si deplasare servicii distributie Case 430
Piese distributie miniincarcator Case430
Revizie generala si eliminare scurgeri de ulei ptr tractor
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/29186239
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: COMAN TITI
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
33.512 RON
Profit net
10.620 RON
Capitaluri proprii
103.616 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 63.501 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 550 RON | 49.763 RON | 17.721 RON | 25.812 RON | 28.817 RON | 58.969 RON | 69.277 RON | 37.469 RON | 44.121 RON | 29.156 RON | 32.812 RON | 94.605 RON | 74.302 RON | 49.483 RON | 33.512 RON |
| Profit net | -56 RON | 10.809 RON | -4.761 RON | 2.987 RON | 13.896 RON | 36.451 RON | 33.413 RON | 21.919 RON | 18.327 RON | 10.649 RON | 5.658 RON | 34.877 RON | 27.130 RON | 18.405 RON | 10.620 RON |
| Total active |
Comparație cu 542 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 33), pentru anul 2025.
Peste 11% dintre firmele comparabile
Peste 30% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 1.295 RON |
| 14.303 RON |
| 14.717 RON |
| 20.557 RON |
| 30.459 RON |
| 63.600 RON |
| 92.612 RON |
| 114.993 RON |
| 30.079 RON |
| 40.404 RON |
| 51.153 RON |
| 50.360 RON |
| 76.177 RON |
| 93.377 RON |
| 103.731 RON |
| Active imobilizate | 255 RON | — | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 1.040 RON | 14.303 RON | 14.717 RON | 20.557 RON | 30.459 RON | 63.600 RON | 92.612 RON | 114.993 RON | 30.079 RON | 40.404 RON | 51.153 RON | 50.360 RON | 76.177 RON | 93.377 RON | 103.731 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 144 RON | 10.953 RON | 6.192 RON | 9.179 RON | 22.748 RON | 59.199 RON | 92.612 RON | 114.531 RON | 27.595 RON | 38.244 RON | 43.902 RON | 48.779 RON | 75.909 RON | 92.897 RON | 103.616 RON |
|---|
| Datorii totale | 1.151 RON | 3.350 RON | 8.525 RON | 11.378 RON | 7.711 RON | 4.401 RON | 0 RON | 462 RON | 2.484 RON | 2.160 RON | 7.251 RON | 1.581 RON | 268 RON | 480 RON | 115 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | 0 | 1 | 1 | — | — | — |
|---|