Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 26 mar. 2018 și 26 mar. 2018.
ACORD CADRU SERVICII VETERINARE
ACORD CADRU SERVICII VETERINARE
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/29284750
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: NEACŞU VLAD
Prin: NEACŞU VLAD
Prin: NEACŞU VLAD
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
589.309 RON
Profit net
17.188 RON
Capitaluri proprii
158.924 RON
Număr mediu salariați
3
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 559.339 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 4.930 RON | 30.237 RON | 75.968 RON | 129.058 RON | 196.119 RON | 135.020 RON | 230.648 RON | 449.572 RON | 371.307 RON | 426.557 RON | 494.768 RON | 589.309 RON |
| Profit net | -250 RON | -3.942 RON | -348 RON | 2.348 RON | 9.351 RON | 42.293 RON | 37.677 RON | 62.030 RON | 2.937 RON | 40.559 RON | 170.159 RON | 59.615 RON | 34.301 RON | 72.840 RON | 17.188 RON |
Comparație cu 76 firme din județul Braşov care au același domeniu de activitate (CAEN 75), pentru anul 2025.
Peste 67% dintre firmele comparabile
Peste 37% dintre firmele comparabile
Peste 69% dintre firmele comparabile
Peste 42% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Total active |
|---|
| 799 RON |
| 658 RON |
| 383 RON |
| 5.321 RON |
| 33.546 RON |
| 62.007 RON |
| 80.779 RON |
| 186.607 RON |
| 219.615 RON |
| 333.096 RON |
| 465.951 RON |
| 462.938 RON |
| 377.607 RON |
| 622.691 RON |
| 644.276 RON |
| Active imobilizate | 623 RON | 458 RON | 183 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | — | 10.345 RON | 6.990 RON | 3.635 RON | 118.483 RON | 124.873 RON |
|---|
| Active circulante | 176 RON | 200 RON | 200 RON | 5.321 RON | 33.546 RON | 62.007 RON | 80.779 RON | 186.607 RON | 219.615 RON | 333.096 RON | 455.606 RON | 455.948 RON | 373.972 RON | 504.208 RON | 519.403 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -50 RON | -3.992 RON | -4.395 RON | -2.046 RON | 7.315 RON | 49.608 RON | 69.295 RON | 131.325 RON | 134.263 RON | 174.821 RON | 344.980 RON | 204.595 RON | 238.896 RON | 311.736 RON | 158.924 RON |
|---|
| Datorii totale | 849 RON | 4.650 RON | 4.778 RON | 7.367 RON | 26.231 RON | 12.399 RON | 11.484 RON | 55.282 RON | 85.352 RON | 158.275 RON | 120.971 RON | 258.343 RON | 138.711 RON | 310.955 RON | 485.352 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | — | — | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
|---|