Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/29397635
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
244.021 RON
Profit net
-19.779 RON
Capitaluri proprii
54.704 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 345.489 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 0 RON | 30.823 RON | 11.289 RON | 2.072 RON | 9.454 RON | 170.382 RON | 228.629 RON | 158.087 RON | 340.427 RON | 235.606 RON | 298.605 RON | 244.021 RON |
| Profit net | -5.948 RON | -19.922 RON | -2.853 RON | -3.582 RON | 1.680 RON | 35.380 RON | 39.287 RON | -4.308 RON | -23.660 RON | 27.585 RON | 13.212 RON | -19.779 RON |
| Total active | 14.113 RON | 15.282 RON | 9.529 RON | 7.660 RON | 7.352 RON | 18.192 RON |
Comparație cu 20 firme din județul Galaţi care au același domeniu de activitate (CAEN 11), pentru anul 2025.
Peste 85% dintre firmele comparabile
Peste 20% dintre firmele comparabile
Peste 79% dintre firmele comparabile
Peste 67% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 42.959 RON |
| 38.528 RON |
| 80.370 RON |
| 86.857 RON |
| 103.645 RON |
| 81.573 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | 2.208 RON | 1.546 RON | 883 RON | 221 RON |
|---|
| Active circulante | 14.113 RON | 15.282 RON | 9.529 RON | 7.660 RON | 7.352 RON | 18.192 RON | 42.959 RON | 38.528 RON | 78.162 RON | 85.311 RON | 102.762 RON | 81.352 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -16.303 RON | -36.225 RON | -39.079 RON | -42.530 RON | -40.850 RON | -5.470 RON | 33.817 RON | 29.508 RON | 5.848 RON | 61.271 RON | 74.483 RON | 54.704 RON |
|---|
| Datorii totale | 30.416 RON | 51.507 RON | 48.608 RON | 50.190 RON | 48.202 RON | 23.662 RON | 9.142 RON | 9.020 RON | 74.522 RON | 25.586 RON | 29.162 RON | 26.869 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 0 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 |
|---|