Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 15 iun. 2016 și 16 dec. 2025.
Se afișează cele mai recente 25 din 84 atribuiri.
Mobilier scolar
montaj accesorii interioare
Mobilier scolar
Intretinere electrica
Servicii de reparare si de intretinere a instalatiilor electrice de constructii
Servicii de reparare si de intretinere a instalatiilor electrice de constructii
SERVICII INTRETINERE ELECTRICA
Intretinere electrica
Servicii de reparare si de intretinere a instalatiilor electrice de constructii
Servicii de reparare si de intretinere a instalatiilor electrice
Intretinere electrica
MOBILIER SALI DE CURS
Modernizare instalatie de iluminat
Servicii de reparare si de intretinere a instalatiilor electrice de constructii
Servicii de reparare si de intretinere a instalatiilor electrice de constructii
Servicii de reparare si de intretinere a instalatiilor electrice
Intretinere electrica
Servicii de reparare si de intretinere a instalatiilor electrice de constructii
Intretinere electricaServicii de reparare si de intretinere a instalatiilor electrice de constructii
SERVICII ELECTRICE
Servicii de reparare si de intretinere a instalatiilor electrice de constructii
Servicii de reparare si de intretinere a instalatiilor electrice de constructii
Servicii de reparare si de intretinere a instalatiilor electrice de constructii
Servicii de reparare si de intretinere a instalatiilor electrice de constructii
Corpuri fluorescente de iluminat
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/2945302
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
262.437 RON
Profit net
12.731 RON
Capitaluri proprii
4.018 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 282.736 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 71.828 RON | 107.860 RON | 120.512 RON | 174.217 RON | 120.720 RON | 212.619 RON | 192.215 RON | 227.495 RON | 243.201 RON | 242.430 RON | 336.446 RON | 244.204 RON | 206.712 RON | 205.394 RON | 167.560 RON | 259.131 RON | 262.437 RON |
| Profit net | -24.748 RON | -23.489 RON | 2.936 RON | -17.802 RON | -5.505 RON | 3.965 RON | -29.080 RON | -72.140 RON | 4.498 RON | -8.453 RON |
Comparație cu 161 firme din județul Maramureş care au același domeniu de activitate (CAEN 31), pentru anul 2025.
Peste 50% dintre firmele comparabile
Peste 63% dintre firmele comparabile
Peste 53% dintre firmele comparabile
Peste 54% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 52.767 RON |
| 6.482 RON |
| 64.977 RON |
| 10.993 RON |
| 13.551 RON |
| 15.100 RON |
| 12.731 RON |
| Total active | 53.181 RON | 53.515 RON | 39.569 RON | 32.412 RON | 30.786 RON | 104.253 RON | 121.925 RON | 16.342 RON | 21.930 RON | 45.148 RON | 196.231 RON | 130.076 RON | 73.458 RON | 48.007 RON | 88.471 RON | 156.929 RON | 132.535 RON |
|---|
| Active imobilizate | 22.707 RON | 11.558 RON | 1.165 RON | 0 RON | 906 RON | 5.984 RON | 8.269 RON | 5.901 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 64.045 RON | 47.054 RON |
|---|
| Active circulante | 30.474 RON | 41.957 RON | 38.404 RON | 32.412 RON | 29.880 RON | 98.269 RON | 113.656 RON | 10.441 RON | 21.930 RON | 45.148 RON | 196.231 RON | 130.076 RON | 73.458 RON | 48.007 RON | 88.471 RON | 92.884 RON | 85.481 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -27.512 RON | -51.001 RON | -48.065 RON | -65.867 RON | -71.372 RON | -67.407 RON | -96.487 RON | -168.627 RON | -164.129 RON | -172.582 RON | -119.816 RON | -113.334 RON | -48.357 RON | -37.364 RON | -23.814 RON | -8.713 RON | 4.018 RON |
|---|
| Datorii totale | 80.693 RON | 104.516 RON | 87.634 RON | 98.279 RON | 102.158 RON | 171.848 RON | 218.430 RON | 184.969 RON | 186.059 RON | 217.730 RON | 316.047 RON | 243.410 RON | 121.815 RON | 85.371 RON | 112.285 RON | 166.036 RON | 129.459 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 2 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
|---|