Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/29849889
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: ILISEI MARIA
Prin: ILISEI MARIA
Prin: ILISEI MARIA
Prin: ILISEI MARIA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
85.532 RON
Profit net
-26.684 RON
Capitaluri proprii
-321.331 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 111.161 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 12.321 RON | 13.047 RON | 26.886 RON | 50.320 RON | 56.460 RON | 65.006 RON | 69.685 RON | 47.776 RON | 31.793 RON | 77.428 RON | 90.523 RON | 109.526 RON | 113.244 RON | 85.532 RON |
| Profit net | -27.689 RON | -31.269 RON | -27.396 RON | -23.877 RON | -20.924 RON | -31.253 RON | -17.211 RON | -26.804 RON | -22.879 RON | -21.535 RON | -22.142 RON | -20.453 RON | -1.418 RON | -26.684 RON |
Comparație cu 2756 firme din județul Bacău care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 28% dintre firmele comparabile
Peste 11% dintre firmele comparabile
Peste 57% dintre firmele comparabile
Peste 11% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Total active | 22.846 RON | 30.051 RON | 32.247 RON | 44.792 RON | 51.160 RON | 67.919 RON | 56.294 RON | 53.369 RON | 68.096 RON | 34.560 RON | 19.380 RON | 2.996 RON | 10.807 RON | 1.429 RON |
|---|
| Active imobilizate | 125 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 22.721 RON | 30.051 RON | 32.247 RON | 44.792 RON | 51.160 RON | 67.919 RON | 56.294 RON | 53.369 RON | 68.096 RON | 34.560 RON | 19.380 RON | 2.996 RON | 10.807 RON | 1.429 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -27.489 RON | -58.758 RON | -86.153 RON | -110.030 RON | -130.954 RON | -162.207 RON | -179.418 RON | -206.221 RON | -229.099 RON | -250.634 RON | -272.776 RON | -293.229 RON | -294.647 RON | -321.331 RON |
|---|
| Datorii totale | 50.335 RON | 88.809 RON | 118.400 RON | 154.822 RON | 182.114 RON | 230.126 RON | 235.712 RON | 259.590 RON | 297.195 RON | 285.194 RON | 292.156 RON | 296.225 RON | 305.454 RON | 322.760 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|