Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/29918369
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: MIKLOSI CSABA
Prin: MIKLOSI CSABA
Prin: MIKLOSI CSABA
Prin: MIKLOSI CSABA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
0 RON
Profit net
4.028 RON
Capitaluri proprii
4.268 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 0 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 335.587 RON | 273.421 RON | 247.723 RON | 247.808 RON | 249.843 RON | 253.107 RON | 264.054 RON | 323.354 RON | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 312.777 RON | 249.754 RON | 225.297 RON | 211.807 RON | 200.043 RON | 197.489 RON | 125.101 RON | 63.574 RON | 8.033 RON | -1.305 RON | -1.417 RON | -339 RON | -324 RON | 4.028 RON |
| Total active | 352.366 RON | 285.264 RON |
Comparație cu 321 firme din județul Mureş care au același domeniu de activitate (CAEN 74), pentru anul 2025.
Peste 2% dintre firmele comparabile
Peste 39% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 308.206 RON |
| 260.141 RON |
| 229.200 RON |
| 271.717 RON |
| 370.490 RON |
| 107.780 RON |
| 71.896 RON |
| 70.542 RON |
| 69.125 RON |
| 68.787 RON |
| 73.354 RON |
| 68.367 RON |
| Active imobilizate | 120 RON | — | — | 28.775 RON | 20.553 RON | 12.332 RON | 4.111 RON | 10.109 RON | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
|---|
| Active circulante | 352.246 RON | 285.264 RON | 308.206 RON | 231.366 RON | 208.647 RON | 259.385 RON | 366.379 RON | 97.671 RON | 71.896 RON | 70.542 RON | 69.125 RON | 68.787 RON | 73.354 RON | 68.367 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 312.977 RON | 249.994 RON | 225.537 RON | 212.047 RON | 200.283 RON | 197.729 RON | 322.830 RON | 63.814 RON | 71.847 RON | 70.542 RON | 69.125 RON | 68.787 RON | 68.463 RON | 4.268 RON |
|---|
| Datorii totale | 39.389 RON | 35.270 RON | 82.669 RON | 48.543 RON | 28.970 RON | 74.296 RON | 47.728 RON | 44.590 RON | 49 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 4.891 RON | 64.099 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 | 4 | 0 | — | — | — | — | — |
|---|