Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/30059042
Firmă radiată din Registrul Comerțului
Această persoană juridică nu mai există. Datele de mai jos sunt păstrate ca arhivă istorică și nu descriu o firmă activă.
Stare în registru: radiată
Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-07-26.
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: AFRĂSINEI NICOLAE-REMUS
Prin: AFRĂSINEI NICOLAE-REMUS
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
157.662 RON
Profit net
95.013 RON
Capitaluri proprii
233.114 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2025 (regresie liniară pe anii raportați): 214.143 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 3.567 RON | 137.804 RON | 210.103 RON | 287.226 RON | 299.601 RON | 35.180 RON | 163.520 RON | 204.456 RON | 216.847 RON | 157.662 RON |
| Profit net | -2.646 RON | 104.292 RON | 172.636 RON | 218.413 RON | 208.269 RON | -30.447 RON | 114.916 RON | 114.969 RON | 159.916 RON | 95.013 RON |
| Total active | 1.250 RON | 115.729 RON | 308.230 RON | 509.860 RON | 811.075 RON | 751.337 RON | 122.948 RON | 294.740 RON | 532.204 RON | 417.687 RON |
| Active imobilizate | — |
Comparație cu 57 firme din județul Vaslui care au același domeniu de activitate (CAEN 73), pentru anul 2024.
Peste 49% dintre firmele comparabile
Peste 67% dintre firmele comparabile
Peste 23% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| — |
| — |
| — |
| — |
| 0 RON |
| 0 RON |
| 0 RON |
| 0 RON |
| 0 RON |
| Active circulante | 1.250 RON | 115.729 RON | 308.230 RON | 509.860 RON | 811.075 RON | 751.337 RON | 122.948 RON | 294.740 RON | 532.204 RON | 417.687 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -2.446 RON | 101.846 RON | 274.482 RON | 492.895 RON | 702.964 RON | 672.516 RON | 117.432 RON | 232.401 RON | 392.317 RON | 233.114 RON |
|---|
| Datorii totale | 3.696 RON | 13.883 RON | 33.748 RON | 16.965 RON | 108.111 RON | 78.821 RON | 5.516 RON | 62.339 RON | 139.887 RON | 184.573 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 |
|---|